Yenimahalle Altus Servisi

Batıkent Altus Servisi   İlkyerleşim Mahallesi, 1901 Ayça Sitesi No:79, 06370 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Yenimahalle Altus servisi olarak siz değerli müşterilerimize kombi ve klima hizmetlerini telefon numarası ile sunmayı bilmekteyiz.

Ankara Yenimahalle Altus Servisi Harita Konumu

Altus Yenimahalle Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Yenimahalle Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ankara Yenimahalle Altus Servis Hizmetleri

Ankara / Yenimahalle bölgesinde Altus yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Yenimahalle Altus Kombi Servisi
Klima Servisi
Yenimahalle Altus Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Yenimahalle Altus Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Yenimahalle Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Yenimahalle Altus Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Yenimahalle Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Yenimahalle Altus Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ankara Altus Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Yenimahalle Altus Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Yenimahalle Altus Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Yenimahalle Altus Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Yenimahalle Altus Davlumbaz Servisi

Yenimahalle Altus Servisi Hakkında

Altus, Arçelik markasının ikinci el piyasasına bakan bir durumdaydı. Öncelikle defolu ve sıkıntılı ürünlerce hizmet ağı oluşturulan marka, ilerleyen süreçlerde tamamıyla değiştirilerek statik bir hale sokulmuştur. Arçelik markasıyla yarışacak hale getirilen marka, adına yakışır bir hizmet ağına da kavuşmuştur. Ürün kalitesi ve başarı kavramları son derece özenli bir şekilde ve sistematik olarak gelişmiştir. Tamamıyla kalite argümanlarına sahip tek marka olma özelliğini kazanmıştır desek yeridir. Bu nedenle yaşanılacak sorunlarınızda hemen ve anında çözüm cevabı alacağınızı belirtmek isteriz. Ankara gibi merkezi bir yerde hatta Yenimahalle ilçesi genelince hizmetlerinde bulunan marka, adını da Yenimahalle Altus servisi olarak değiştirmiştir.

Marka, ürünler genelinde kalitesine o kadar güvenmektedir ki sistemsel bir sorun oluştuğunda dahi servis hizmetleri süreklilik arz etmektedir. Bu da ne derece profesyonel olunduğunu göstermektedir. Yenimahalle Altus servisi, sistem ve kapsam konusunda fazlasıyla aşmış bir algıda hareket etmektedir. Sürekli değişen marka anlayışı kalitenin de aynı orantıda yani stabil bir halde kalabilmesi adına yapılmış bir hareket olarak karşımıza çıkmaktadır.

Teknisyen arkadaşlarımızın; deneyim sahibi, tecrübeli, kaliteli bireylerce hizmetlerimizi gerçekleştirmesi son derece gurur duyulası bir durum olarak karşınıza çıkmaktadır. Yenimahalle  çevresinde Altus servisi olarak sizlere en güvenilir hizmeti sunmaktan ötürü son derece onur duymaktayız. Teknisyen arkadaşlarımızın bu durumlar çerçevesinde farkını ortaya koyması da ayrı bir anekdot olarak huzurlarınızda bulunmalıdır.

İrtibat numarası ve sosyal medyanın gücü içerisinde Altus servisi Yenimahalle şubesi olarak hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmayı borç bilmekteyiz. Müşterilerimize son derece özenli hizmetler sunmayı amaçlamaktayız.