Bosch Servisi

Kurumsal hizmetin tek adresi, Bosch servisi olmanın gururuyla kombi ve klima ürünlerinde telefonlar ile özellikle hizmetinizdeyiz.

Bosch Servisleri

Bosch servisi için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bosch Servisi Hakkında

 Marka değeriyle dünyada olduğu kadar ülkemizde de adından söz ettiren Bosch, yetkili servis çerçevesinde sorunlara anında çözüm üretilebilmesi için Bosch servisi hizmetlerini sokmuştur. Bu doğrultuda servis bağlamında hizmeti bizler sağlamaktayız. Özellikle kombi ve klima konusunda gelişmiş ve kendimize ait yöntemlerle mağduriyetlerinizi gidermekteyiz. Bu iki ürün kendine farklı bir pay biçmektedirler. Yaz ve kış ayları açısından baktığımızda en çok sorunla karşılaşılan bu iki nadide ürünün, tamirden tutun bakıma; bakımdan tutun onarım, montajlama, yedek parçaya kadar hizmetlerimiz mevcuttur. Bir de aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılamak yegane amaçlarımız içerisinde yer alarak ilerleme kat etmektedir. Hizmetleri çeşitli kapsamlarıyla değerlendirmek için sürekli değişim parolasıyla hareket etmekte olduğumuzu belirtmeden geçmemekteyiz.

 Bosch çatısı altında diğer ürünlerimiz için de aynı hizmetlerimiz geçerlidir. Belirtmeye gerek duymuş olduğumuz bu hizmet, haliyle işinde uzmanlaşmış ve tecrübeleriyle hareket eden teknisyen ekibimiz sayesinde gerçekleşmektedir. Bosch servisi hizmetinin anlayışı sıradan ve olağan olmadığı için gelişimi ve farklılığı kendimize amaç edinmekteyiz. Müşterilerimizin bizlere ulaşabilmesi için çalışmaktayız. Bu doğrultuda en hızlı ve en kolay ulaşım ağını kurmaktayız. Ulaşılır olmak için çeşitli çalışmalar yürüttüğümüzü belirtmek isteriz. Bu çalışmaların kaliteli ve ilkeli olması için çabalamaktayız.

 Müşterilerimizin almış oldukları hizmet, bizler için önem arz etmektedir. Bu arz karşısında başarımızın kilit rolü olarak kaliteyi savunmak gurur verici olmaktadır. Bosch servisi her zaman sizlere en uygun olanı ve de en kısa sürede en kaliteli hizmeti vermek için çabalayacaktır. İrtibat numaralarımızın sitemizde mevcut olduğunu harita eşliğinde rahatlıkla bulabilmektesiniz. Bu rahatlığı sizlere sunmayı borç bilmekteyiz. Sosyal medya platformlarına da sahip olduğumuzu, posta sisteminde de aktif bir rol oynadığımızı belirtmek isteriz.

Bosch servisi hizmetine yakışan ne varsa her daim ve her sorun çerçevesinde hareket etmek için çalışmaktayız. Bu çalışmaların kendine has bir özelliği olduğu kadar müşteri odaklı olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Bosch Kampanyaları ve İndirim Fırsatları