Arçelik Servisi

Arçelik markası adı altında yaşanacak en küçük klima kombi sorunlarında telefonlarımızca Arçelik servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Arçelik Servisleri

Arçelik servisi için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Arçelik Servisi Hakkında

 Kalite, güven, hız ve tecrübe doğrultusunda çıkmış olduğumuz bu yolda sizlere en iyi hizmeti vermekten ötürü gururluyuz. Arçelik markası akla geldiğinde üretilen ürünlerin uzun yıllar hiç sorun çıkarmadan devam edeceği düşünülür. Maalesef ki böyle bir durumun söz konusu olmaması, bizlerin siz değerli müşterilerimiz adına kaliteli hizmet anlayışını ortaya çıkarmaktadır. Ulaşılabilir olmak Arçelik servisi adına en başat görevdir. Bu doğrultuda çeşitli hizmetleri en kısa zamanda sizlerin ayağına getirmek ikinci niteliğimiz olmaktadır. Bu nitelik ve amaçları sıralarken müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulundurarak hareket etmekteyiz. Başarı; bu amaçların doğal sonucu olarak sürece etki edecektir. Başarılı olabilmek adına çalışmalarımızı devam ettireceğimizin garantisini vermek istemekteyiz.

 Arçelik markasının sunmuş olduğu ürün yelpazesi kısasında tüm modellerin; söküm, tamir, montaj, onarım, bakım, yedek parça gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Özellikle yaz aylarında klima problemi sizlerin en çok mağdur olduğu alandır. Benzer sıkıntı, kış ayları içerisinde kombi doğrultusunda da yaşanarak çoğu zaman stres ve mutsuzluk sebebi olmaktadır. Bu durum çerçevesinde Arçelik servisi olarak sizlere kaliteli çözüm odağında yaklaşıp en kısa sürede refaha ulaşmanız bizler için başarı kaynağıdır. Özellikle başarılı olduğumuz zamanları şu şekilde ayırt etmekteyiz. Sistemli bir klima kombi hizmeti verdiğimizde müşteri memnuniyetinin pozitif bir algıda bizlere dönüş sağlaması, başardığımız birçok şeyin olduğunu bizlere göstermektedir.

Arçelik servisi olarak hem ürün bazlı hem de teknik hizmet bazlı icraatta bulunmamız, bizleri diğer servislerden farklı kılan temel unsurlardan biridir. Bu farklılığın oluşması için daha çok çalışma gayreti içerisinde olacağımızı belirtmek isteriz. Almış olduğunuz ya da alacak olduğunuz sistemli hizmetler teminatın başlangıcı olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu durumları göz önünde bulundurmanızı tavsiye etmekteyiz.

 Uzman ve tecrübe sahibi ekip kadromuz, klasik ve amatörce çalışan servislerden farkını bariz bir şekilde göstermektedir. Arçelik servisi algısı içerisinde teknolojik gelişmelerden sürekli haberdar olarak sizlere en güncel ve en iyi hizmeti sunmayı borç biliriz. Çalışma saatlerimiz dışında da bizlere ulaşabileceğinizin temennisini sunarız. Her saatte aktif olduğumuzu belirterek sizlere esenlikler dilemekteyiz.