Siemens Servisi

Ulaşılabilir tecrübe konusunda zirvede yer alan Siemens servisi anlayışımızda klima ve kombi ürünleriyle hizmetinizde olmaktayız.

Siemens Servisleri

Siemens servisi için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Siemens Servisi

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

Siemens Servisi Hakkında

 Elektrikli aletler bakımından evlerin vazgeçilmez markası olan Siemens'in, her markada olduğu gibi kendi bünyesinde de sorunlar yaşadığı ürünleri bulunmaktadır. Uzun ömürlü ürün anlayışları olsa da olağan bir durum olan ürünlerden dolayı yaşanan yıpranma, bozulma gibi durumlar hizmetin servis boyutuna önem kazandırmıştır. Siemens Servisi olarak çözülmemiş bir problem kalmayana kadar ince detaylar halinde işimizi yapmaktayız. Uzman ve işin ehli ekibimiz sayesinde bu süreler ve durumlar kısa sürede çözüme kavuşarak mağduriyetleriniz uzun zaman almamaktadır. Mağduriyet ilkesinin bizler açısından fazlasıyla anlam ifade ettiğini belirtmek isteriz. Bu nedenle sorunlara anında çözüm üretmek için çabalamaktayız.

Siemens servisi, adına ve markasına olağan mantığıyla yüklediği sistematik argümanlarını her sorun içerisinde kullanmayı ihmal etmemektedir. Bu nedenle sistemli ilerleyişi aynen devam etmektedir. Hareket alanı bulduğu her açı içerisinde mantıklı bir ilerleyişin sürekli olacağını belirtmektedir.

 Siemens markası, dünyaya kendini ispatladığından mütevellit vermiş olduğumuz hizmet kalitesinin de aynı orantıda büyük ve disiplinli olmasına özen göstermekteyiz. Müşteri portföyümüzün güven sorununu tamamen ortadan kaldırarak, kalitenin ne demek olduğunu göstermeyi borç biliyoruz. Siemens Servisi olarak  tam manasıyla hizmet amacımız; müşteri memnuniyetidir. Mağduriyet algısını hafızalardan silmeye geliyoruz.

 Ürün içeriği üzerine hizmetlerimizden bahsedecek olursak eğer; normal servis algısını yıkarak, her müşterimize sorununa yönelik sistematik olarak ekip işbirliğiyle yaklaşıyoruz. Yedek parça, tamir, aksesuar, bakım, montaj, onarım hizmetlerimiz kalite farkımızı belli ederek yapılmaktadır. Parantez açarak belirtmek gerekir ki özellikle klima ve kombi hizmetlerimiz başarımızın temelini oluşturmuştur. Yaz kış demeden tüm klima kombi sorunlarınıza anında çözüm getirerek en ufacık bir mağduriyet yaşamamanız için çabalıyoruz. Müşterinin memnun olması ve güvenle Siemens servisi hizmetinden faydalanması bizler için gurur kaynağı olmaktadır. 

 

Siemens Servisi
Kombi Servisi
Siemens Kombi Servisi
Klima Servisi
Siemens Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Siemens Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Siemens Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Siemens Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Siemens Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Siemens Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Siemens Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Siemens Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Siemens Davlumbaz Servisi
Siemens Kampanyaları ve İndirim Fırsatları