Çankaya Altus Servisi

Altus Servisi Ankara   Maltepe Mahallesi, Onur Sk. No:11, 0657 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Altus servisi Çankaya'da hizmetlerine klima kombi kapsamında devam ediyor. Telefon numarası eşliğinde hizmet verilmektedir.

Çankaya Altus Servisi

Ankara Çankaya Altus Servisi Harita Konumu

Altus Çankaya Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Çankaya Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

Ankara Çankaya Altus Servis Hizmetleri

Ankara / Çankaya bölgesinde Altus yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Çankaya Altus Kombi Servisi
Klima Servisi
Çankaya Altus Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Çankaya Altus Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Çankaya Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Çankaya Altus Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Çankaya Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Çankaya Altus Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Çankaya Altus Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Çankaya Altus Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Çankaya Altus Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Çankaya Altus Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Çankaya Altus Davlumbaz Servisi

Çankaya Altus Servisi Hakkında

Çankaya Altus servisi kapsamında sizlerin huzurunda bulunmaktayız. Süregelen ve değişen teknoloji sistemlerine ayak uydurabilmenin devamlılığı içerisinde sizlere farklılıkları sunabilmenin amacındayız. Teknoloji kavramı bilindiği üzere devamlılık gerektiren ve çalışmalarınızın en kaliteli cevabını aldığınız yer olarak karşınıza çıkmaktadır. Özellikle merkezi yerlerde yaşanacak sorunlara anında cevap verilebilmesi önemli bir argüman olarak karşımıza çıkmaktadır. Adına yakışır bir servis hizmeti sunan Altus markası ise; kapsamlı hizmet anlayışına her zaman daha yenisini sunabilmek amacıyla gelmektedir. Altus, beyaz eşya konusunda gerçekten yeniliklerin şahı olarak bilinmektedir. Bizler de Altus markası çerçevesinde altyapı hizmetlerini sunabilmek için çalışmalarımızı devamlı bir hale getirmekteyiz.

Çankaya çevresinde Altus servisi hizmetine soyunmaktaki gayemiz; sizleri en iyi hizmetle tanıştırmaktır. Sürekli mağduriyet yaşadığınız bu durumları artık yaşamamanız adına bizlerin sistematik bir planlama içerisinde sunmuş olduğu hizmetlerle huzurlarınızdayız. Özellikle başarı ve kalite kavramları bizler için son derece özen gösterilesi bir hal almaktadır. Ayrıca belirtmek gerekir ki başarı kavramı sağlam bir servis ekibine sahip olmaktan geçmektedir. Bunu bilerek hareket edildiği sürece her zaman kazanan iki taraf da olacaktır. Kazanılan ve elde edilen tecrübeler çerçevesinde sizlerin huzurlarında yer almak bizlerin başarı kapsamını oluşturmaktadır.

Altus servisi Çankaya şubesinde adımızı duyurmamızdaki en önemli olaylardan birisi klima ve kombi bağlamında sizlere tam olarak istediğinizi verebiliyor olmamızdır. Müşteri algısına yeni bir boyut kazandırmayı amaçlayan ve bu yolda emin adımlarla ilerleyen bir algıda sizlerleyiz.

Çankaya Altus servisi, marka değeri olarak çeşitliliği sağlayarak yola çıkmaktadır. Bu yola çıkış süreci ise; hem sosyal medyalarca hem de telefon numarası kapsamında gerçekleşmektedir.  Sizlerin yaşayacağı en küçük sorunda dahi en hızlı biçimde dönme garantisini verebilmekteyiz.  Sorularınız ve görüşleriniz için her zaman sizlere açık olmaktayız.