Altus Servisi

Altus servisi doğrultusunda kaliteli ve hızlı çözüm anlayışıyla klima, kombi gibi mevsimsel ürünlerde telefonlarla hizmetinizdeyiz.

Altus Servisleri

Altus servisi için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Altus Servisi Hakkında

 Ürün yelpazesi gün geçtikçe artan Altus markası hem ürünlerinden hem de ürünlerinin doğrudan bir sonucu olan problemlerinden söz ettirmektedir. Sizlerle bu olağan durum çerçevesinde karşılaşmaktayız. Altus servisi olarak gerçek hizmetin ne denli yapıldığının somut örneği olma yolunda ilerliyoruz. Ulaşılabilir olmak için fazlasıyla çaba sarf ettiğimizi güvenle belirtebiliriz. Kalite bağlamında siz değerli müşterilerimize gereğini en kısa sürede yaparak mağduriyetinizi gidermekteyiz. Çözüm süreçlerine etki edebilmeyi ve en kısa sürede sorunları halledebilmeyi ummaktayız. Gelişmiş teknoloji algısında müşteri bazlı ilerlemeyi ihmal etmemekteyiz. Altus markasına yakışır bir hizmet argümanı oluşturmaktayız. Sistem mantığını tamamıyla kurmak bizlerin görevi olmaktadır.

Altus servisi, klima ve kombi gibi ürünlerin en başta yer aldığı durumlarca oluşmaktadır. Özellikle kaliteli ve bir o kadar da güvenilir iş yapmanın meyvelerini toplamaktayız. Bu iki ürün dışında da fazlasıyla önem gösterdiğimiz ürünler ve sistemler mevcuttur. Özellikle beyaz eşya konusunda bir hayli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Adımıza yakışır servis hizmetlerini hızlı ve pratik bir şekilde huzurlarınıza sunmakla mükellefiz.

 Ekip arkadaşlarımız; işinde uzmanlaşmış, tecrübe sahibi, pratik zeka algısı içerisinde sorunu hemen tespit edebilen kişilerden oluşmaktadır. Çözüm odaklı yaklaştığımız hizmet anlayışımızın sağlam bir temele dayanması konusunda Altus servisi bağlamında daha çok çalışmayı amaç edinmekteyiz. Sürekli çalışma prensibini benimsememiz takdire şayan bir durum olarak görülmektedir. Ayrıca belirtmek isteriz ki başarı kavramı, teknisyen arkadaşlarımızın işlerine olan saygısı ve özverili çalışmalarının sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Süregelen sistematiği bu şekilde devam ettirdikleri için saygımız sonsuzdur.

 Altus markası çerçevesinde tüm ürünlerin; bakım, onarım, tamir gibi benzeri hizmetleri vermekteyiz. Mevsimsel farklılıkla birlikte haliyle kullandığımız ürünler de değişmektedir. Bu kullandığımız ürünler sorunların başını çekmektedir. Evet, klima ve kombiden söz etmekteyiz. Yaz aylarında bunalmayı, kış aylarında ise kabusu yaşamamanız ve bu doğrultuda mağdur olmamanız için Altus servisi tüm donanımıyla ve ekibiyle hizmetinizdedir.

Altus Kampanyaları ve İndirim Fırsatları