Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik sözleşmesini okuyarak, sitemizdeki kişisel verilerinizin nasıl güven altına alındığını öğrenin.

gizlilik
Serviste.com sitesi üzerinde gezinti esnasında, size ait kullanılan tüm çerez ve diğer bilgiler kısmi olarak depolanmaktadır. Ancak üyelik bilgilerinizde yer alan isim ve e-posta adresi gibi değerli bilgi niteliği taşıyan verileriniz, hiç bir biçimde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Bunun yanında, izniniz olmadan sizlere hiç bir zaman reklam içeren e-postalar göndermeyeceğiz. Tarafınızdan istenen bilgiler yalnızca üyelik sisteminin ve kişiselleştirilebilir yayın akışları formatının çalışmasına yöneliktir ve hiç br suretle başka amaçlara hizmet etmemektedir.

Yasal Hükümlülükler

T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına gereğince tüm üyeler girdikleri verilerden kendileri sorumludur. Serviste.com tarafına yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan bizlere ulaştırılabilir. İletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) hafta içerisinde Serviste.com yönetimi olarak gereken işlemler yapılacak ve gerekli görüldüğünde avukatlarımız sizlere dönüş yapacaktır.

Sözleşmenin Kabulü

Sitemizde gezinti halinde olarak ya da üyelik oluşturarak, yukarıda bahsedilen tüm hususları kabul etmiş sayılırsınız. Oluşturulan tüm bu kurallar, siz değerli kullanıcıların daha üst seviyelerde gezinme tecrübesi etmek amacıyla koyulmuştur.

Sitedeki Reklamlar

Serviste.com Google Adsense reklam ağının bir üyesidir. Sitede bu reklam ağında bulunan şirketlerin reklamları gösterilir. Siz ziyaretçilerimizin kişisel profillerine uygun reklam göstermek amacıyla, bazı bilgileriniz DoubleClick DART çerezinde saklanır.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere, Google reklam ve içerik ağı gizlilik politikasını ziyaret edebilirsiniz.