Profilo Servisi

Profilo beyaz eşya servis noktaları ve telefon numarası bilgileri yer alıyor.

Profilo Hizmet Ücretleri

Profilo servisi tarafından verilen hizmetlerin fiyatları konusunda önceden bilgi almış olun.

Profilo Servisleri

Profilo servisi için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Profilo Servisi

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

Profilo Servisi Hakkında

Profilo Servisi
 • Servis süreci nasıl işlemektedir?
  • Öncelikle bulunduğunuz konuma gelip gerekli incelemeleri yaptıktan sonra ücretlendirme belirlenir. Onay almamız durumunda servis işlemi başlamış sayılarak adınıza servis kaydı açılır.
 • Servis ücretleri nelerdir?
  • Servis ücretleri en düşük 60 TL olarak alınmaktadır. Eğer cihazınızda bir arıza yoksa en düşük tutar olarak alınır. Cihazınızın arızasına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Sizlere incelemenin akabinde toplam fiyat bilgisi verilecektir.
 • Servis sonrası arızanın tekrarlanması durumunda süreç nasıl işler?
  • Tarafımızdan yapılan işlemlerdeki hatalarda sorumluluk tamamıyla bize aittir. Kullanıcı hatası olması durumunda ise duruma göre size tekrar bilgilendirme yapılacaktır.
 • Ürünümün arızası ne zaman giderilir?
  • Gelen servis ekibimiz öncelikle arıza yerinde giderir fakat atölyeye alınan beyaz eşyaların tamir süresi en fazla 1 iş günüdür.
 • Klima Neden Soğutmaz ?
  • CEVAP Klimalar içerisinde bulunan akışkan gaz ile soğutma ve ısıtma işlemini gerçekleştirir. Klima eğer soğutma yapmıyorsa ilk önce uzaktan kumanda üzerindeki mode ayarlarını kontrol edin. Ayarlamalar düzgün ve doğru ise klimanız arızalanmış olabilir. 

   Klima Neden Soğutmaz - Arızaları 

   1- Klimanızın gazının ölçülmesi gerekir. Eğer bağlantı yerlerinden gaz kaçırdıysa rekor ve havşa yenilenmesi gerekir.
   2- Klimanızın dış ünitesinde bulunan kapasitör arızalanmış olabilir.
   3- Dış ünitede bulunan Kompresör ( motor ) arızalanmış olabilir. 
   4- Elektronik kart ölçümleri yapılmalı eğer arıza varsa tamir veya değişimi yapılmalıdır.
 • Buzdolabı Motoru Neden Devreye Girmez ?
  • CEVAP Cihaz blokaj halinde yani iç kısımdaki kanallar komple buz tuttuğu zaman belli bir süre motor devreye girmez. Bu süreç içerisinde cihaz iç kısımdaki buzlanmanın erimesini bekler ve erime sonucunda motor devreye girer. Buzdolabını z eski performansında soğutma yapmıyorsa teknik destek almalısınız.
 • Buzdolabına Neden Elektrik Gelmez ?
  • CEVAP Öncelikle cihazin fişini kontrol edin eğer bir problem yok ise fişi taktığınız prizi kontrol ediniz. Cihaz içerisinde ki elektronik devrelerden kaynaklanan bir arıza veya kısa devre sonucu oluşan bir arıza olabilir. Bu neden ile cihazınıza yetkili servis yada ehil kişiler tarafından müdehale ettiriniz. Cihazınız fişte takılı olmasına rağmen hiç bir çalışma emaresi göstermiyorsa ne olmuş olabilir ? 
   Olası ihtimallerin en büyüğü cihazın elektronik kartında problem olmasıdır. Elektronik kart üzerindeki devreler yanmış olabilir. Eğer yanık kokusu tarzında bir koku alıyorsanız kesinlikle hiç bir müdehale de bulunmayınız. Çünkü elektronik devreler üzerinde bilmeyerek daha büyük problemler oluşturabilirsiniz. Ayrıca kendi can güvenliğinizi de riske atmamalısınız. Buzdolabı Servisi olarak önce tedbirli davranmanızı tavsiye ediyoruz.
 • Buzdolabı Ses Yapıyor Nedeni ?
  • CEVAP Buzdolabı ses yapıyor ise öncelikle ayak dengesi düzgün olmalıdır aksi taktirde vibrasyon şeklinde titremeli ses çıkarır. Buzdolabı bulunduğu yüzey düzgün ve temiz olmalıdır. No Frost Buzdolaplarında ise bu daha çok çıtırtı şeklinde çıkar. İç kısımda buzlanma meydana geldiği zaman buzdolabı gövdesine temas eden buzlar erirken bu şekilde ses çıkarır. Bu işleme aynı zamanda defrost işlemi denir. 
   Eğer buzdolabınızdan olağan dışı bir gürültü ile ses geliyorsa muhtemelen fan motorununuz arızalıdır.
 • Klima Bakımı Garanti Kapsamına Girer Mi ?
  • CEVAP Hayır girmez. Garanti kapsamı sadece cihazın kullanıcı ve dış etkenler dışında oluşan arızalarını kapsar. 
   Klima bakımı işlemi ücretlidir. Klima Bakım ücreti fiyatlarina Anasayfa - Servis Fiyatlari kısmından ulaşabilirsiniz. 
   Buna benzer tüm sorun ve sorularınız için Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz.
 • Klima İyi Soğutmuyor ?
  • CEVAP Klima içerisinde bulunan filtreleri kontrol edip temizleyiniz. Periyodik Klima Bakım işlemi yapılmadıysa mutlaka yapılması gerekir. Gaz ölçümü ve eksik gaz miktarının tamamlanması ve klimanın tüm elektronik ölçümlerinin yapılması gerekir. Gaz eksiği olan klima az soğutur. Eğer tesisatta bir problem var ise klima tesisatı kontrol edilir gerekirse yenilenir.
   Klima montajı esnasında eksik bir işlem yapıldıysa buda az soğutmasına neden olur. Klima servisi olarak detaylı bakım öneririz.

   Önemli sıcak yaz günlerinde ısıyı soğutmak için kullandığımız klimaların soğutma problemlerini yaşamak çok can sıkıcı olabiliyor. Aslında, klimaların neden soğutmadığının birkaç cevabı var. Klimanın soğutmamasının olası nedenleri şunlardır: Uzaktan kumanda soğumazsa, önce cihazın kontrolünü kontrol etmek uygundur. Uzaktan kumanda hasarlı veya arızalı olabilir ve klimanın soğutma işlevini yerine getirmiyor olabilir. Denetleyicide bir sorun varsa, sorun değiştirilerek değiştirilebilir.

   Klimanın soğumamasının sebeplerinden biri de klima ve gazın yetersiz veya fazla olmasıdır. Klima gazını ölçmek için nanometreler kullanılır. Klima gazı nanometre cinsinden ölçülmelidir. Klimanın soğutulmamasının sebeplerinden biri kompresör arızasıdır. Bu nedenle kompresörün arızalı olmadığını teyit etmek ve herhangi bir anormallik varsa kompresörü değiştirmek gerekir. Klima soğutmuyorsa, iç ve dış ünitelerin fanlarını kontrol etmeniz gerekir. Fanda sorun varsa gerekli işlemleri yapınız. Borularda göçük veya sızıntı varsa klima yok demektir. Dolayısıyla bu durumlarda klima soğutulmayacaktır.

   Klima gaz alıyor, tesisatta sorun var, gaz kaçağı var, lütfen sürekli gaz basıncı uygulayınız. Bu nedenle boru hattı arızalı ise acil müdahale gerekir. Klima kartında sorun olan ekipman soğumayabilir. Bu nedenle, gerekirse kartı kontrol edin, onarın veya değiştirin. Cihazınızdaki fan kondansatörlerini kontrol edin ve bir sorun varsa gerekli işlemi yapın. Klima soğutulmuyorsa servis gerektiren görevlerden biri de klima sinyal kablosunu kontrol etmektir. Sinyal kablosunda sorun varsa kontrolör sinyalini okumayan cihazlar soğumayabilir. Bu nedenle, sinyal kablosunun değiştirilmesi gerekir.

   Duvar tipi klimanızın neden soğutmadığını bilmiyorsanız, soğutmamasının nedeni muhtemelen yukarıdaki maddelerden biridir. Klimanız soğuk değilse, yardım için bu alanda uzmanlaşmış bir teknik servise arıza kaydı için başvurmanızı öneririz. Servis gelmeden ne yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız aşağıdakileri deneyebilirsiniz. Klima soğutulmamışsa ürünü başlatmak için güç düğmesine basın. Oda sıcaklığı kontrol cihazında "soğutma" veya "göz" sembolünü seçin. Ardından klimanın soğutma seviyesini gerektiği gibi ayarlayın. Ardından fan hızını ayarlamak için "FAN" düğmesine basın. Tüm klimalar için fan hızları düşük seviyelerde başlar ve yüksek seviyelerde devam eder. Böylece beklentilerinize göre hayran seviyenize karar verebilirsiniz. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra cihaz ortalama 35 dakika soğumaya başlar.

   Bu adımları uyguladıktan sonra klima soğutmuyorsa, önce klimanın giriş deliklerini kontrol edin. Perdelerdeki veya mobilyalardaki herhangi bir açıklık kapalıysa, girişi açmak için bunları çıkarın. Oda ortamını ısıtacak bir cihaz varsa çıkarılmalıdır. Pencere açıksa, kapattığınızdan emin olun. Son olarak, klima uzaktan kumandasının çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Tüm bu kontrol ve talimatlardan sonra ünite soğumaz ise en kısa sürede teknik servise başvurunuz. Klima, normal mekanlardan fazla büyüklükteki mekanların soğutulması ve ısıtılmasını sağlayan bir sistemdir; iç ortam havasını istenilen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutar. Ayrıca klima yazın fazla ısıyı salarak oturma odasını yani iç ortamı soğutur. İçindeki havadaki fazla suyu uzaklaştırır, istenilen hızda içeride hava sirkülasyonu sağlar ve havayı filtreler. Ancak klimalar bazen bu yükümlülüklerini yerine getirememekte ve kontrolden çıkmaktadır. İklimlendirmenin en önemli amaçlarından biri olan soğutma işlevini bazen kullanmıyoruz. Bu durumda, klimada bir arıza veya arıza olduğu anlamına gelir.
 • Klima Kaç Derecede Kullanılmalı ?
  • CEVAP Klima keyfi kullanım gerektiren özellikle sıcak bölgelerde zorunlu ihtiyaç olan bir cihazdır. Ortalama 22 ile 24 derece soğutma için yeterli bir ayardır. Fakat aşırı soğuk seven kullanıcılara tavsiyemiz daha düşükte kullanacak iseniz klimanın üfleme alanından uzak durunuz. 
   Ortamın istenilen derecesi klima kumandasında ayarladığınız derecedir. Bu sayede odanızı ve işyerlerinizi istediğiniz dereceye ulaştirabilirsiniz.
 • Bulaşık Makinesi Otomatik Program Nedir ?
  • CEVAP Bulaşıkların kirlilik durumuna binaen cihaz otomatik program seçer ve daha az su ve daha az deterjan kullanımını gerçekleştirir. Bu sayede hem ekonomik tasarruf hemde fazla vakit kaybını önler. Bulaşık Makinesi Servisleri önceden bilgi verdikleri için bu tarz özellikleri kullanıcılara tekrar tekrar hatırlamalıdır. 
   Bulaşık makinesi otomatik program seçeneği ile her an tasarruf edersiniz.
 • Klima Akıllı Kart Montajı Nasil Yapılır ?
  • CEVAP Eğer klimanıza akıllı kart montajı yapılacak ise tamiri mümkün olmayan anakart arızası meydana gelmiştir. Klima Akıllı Kart Montajı elektronik bilgisi gerektiren ve iş güvenliği gereği tehlikeli bir işlemdir. Klima servis desteği almanız en doğrusu olacaktır. Ayrıca klimanıza usta teknisyen tarafından müdehale edilmeli ve tüm kablolar bağlantı öncesi kontrol edilerek kısa devre kontrolü yapılmalıdır. Şemaya uygun olarak monte edilen Klima Akıllı Kart Montajı dikkatlice yapılmalıdır.
 • Klima Gazı Ne Kadar Sürede Biter ?
  • CEVAP Klima Gazı sanıldığı gibi kısa sürede bitmez. Çünkü akışkan gaz kendi kendini yok edebilen yada buharlaşan bir yapıya sahip olmadığı için klima iç ünite ile klima motoru arasındaki tesisatda bir kaçak olmadığı sürece bitmez veya eksilmez. Klima bağlantı ekipmanları rekor ve havşa arasında gaz kaçırma daha çok meydana gelir. Bu nedenle rekorların yenilenip havşa tazelenmesi klima gaz doldurma işlemi öncesinde kritik bir rol taşır. Klima servis desteği almanız en doğrusu olacaktır ve yerinde en yakın klima servisi ile hemen irtibat sağlayın.
 • Bulaşık makinesi neden uzun yıkıyor?
  • CEVAP Yoğun bir yıkama programı seçtiyseniz, program süresi uzayabilir. Makinenizdeki bulaşıklardaki kir ve yağın yoğunluğuna uygun bir yıkama programı seçtiğinizden emin olun. Musluğu açtığınızda su debisi az ise makineniz suyu yavaş çekeceği için program uzayabilir.
 • Çamaşır makinesinin kazanı temizliği nasıl yapılır?
  • CEVAP Kireç ve birikintileri temizlemek için yaygın olarak kullanılan kabartma tozu ve sirke karışımı iyi bir seçim olabilir. Yarım bardak kabartma tozu ve yarım litre beyaz sirkeyi karıştırarak, makinenizin deterjan çekmecesine küvet temizleyicisi olarak ekleyebilir ve makineyi çalıştırabilirsiniz.
 • Televizyon açılmıyor ne yapmalıyım?
  • CEVAP Uzaktan kumandayı TV'nin önündeki sensöre doğrultun ve uzaktan kumandadaki güç düğmesine basın. TV'nin açık olup olmadığını veya LED aydınlatmanın açık olup olmadığını kontrol edin. Aydınlatma LED'i yanıyorsa ancak TV açılmıyorsa, TV'yi sıfırlamayı (yeniden başlatmayı) deneyin.
 • Televizyon neden geç açılıyor?
  • CEVAP En yaygın sorunlardan biri olan geç açılma sorunu her hafta artan saatlerle devam ediyor. Bu sorunun ana nedeni güç kontrol ünitesidir. Bu cihazdaki kapasitörlerin  yaşadığı elektriksel düşüş nedeniyle oluşur.
 • Televizyon ledleri neden bozulur?
  • CEVAP Kapalı alan için onaylanmayan LED'leri sıkıca kapatılmış bir armatür içine yerleştirmeyin. Soğutucudan ısı dağıtılmazsa, lamba zamanından önce bozulabilir. Ayrıca, çevredeki ortamı da unutmayın. Oda ne kadar sıcak olursa, LED aydınlatma o kadar hızlı bozulabilir.

Profilo Hata Kodları ve Anlamları

 • Profilo Çamaşır Makinesi E32 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Çamaşır makinesinde programın sonunda ışık "bitti" uyarısı ile yanıp sönecektir. Bu bir hata değil. Çamaşırların çamaşır makinesinde eşit dağılmaması durumunda dengesiz yük algılama sistemi sıkma hızını keser.
 • Profilo Çamaşır Makinesi E21 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Pompa hasarlı veya aşınmışsa bu hata kodunu alırsınız. Profilo marka cihaz kullanıcılarının en sık karşılaştığı sorunlardan biri ve büyük ihtimalle kullanıcı hatasından kaynaklanan bir sorundur.
 • Profilo Çamaşır Makinesi E3 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Kapının kapalı olduğunu söylemediği anlamına gelir. Kapının düzgün kapatıldığını kontrol edin. Kapı düzgün kapatılmışsa ve hata devam ediyorsa bunun 2 nedeni daha olabilir.
 • Profilo Çamaşır Makinesi E5 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Bu hata kodunu görüyorsanız, cihaz çok uzun süredir su çekiyor demektir. ... Profilo çamaşır makinesi, bu hatayla karşılaştığınızda önce makinenin musluk girişlerini kontrol edin. Muslukta bir sorun yoksa basınç düşük olabilir.
 • Profilo Çamaşır Makinesi E18 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • İlk olarak, makinenin önündeki filtreyi kontrol edin. Filtre, çamaşır makinesinin ön alt kısmında bulunur. Filtreyi kontrol edin ve suyu yan tahliye hortumundan boşaltın.
 • Profilo Çamaşır Makinesi E56 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Profilo çamaşır makinesi, makineye su dolmadığına dair E5 hatası veriyor. Boşaltma hatası: Profilo çamaşır makinesinin E6 hatası, makinenin suyu tahliye edemediğini gösterir. Filtre ve hortumda tıkanıklık olup olmadığını kontrol edin.
 • Profilo Klima EC Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Bu yeni teknoloji sayesinde, iç ünitede bir gaz kaçağı tespit edilirse, ekranda EC görüntülenecek ve uyarı vermek için ışık yanıp sönecektir. Bu işlev yalnızca soğutma modunda kullanılabilir.
 • Profilo Çamaşır Makinesi E2 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Profilo çamaşır makinenizin ekranında E2 hata kodunu görüyorsanız cihazın devir saatinde sinyal yok demektir. Yerleşik triyak kısa devre yapabilir veya motor rölesi arızalı olabilir.
 • Profilo Çamaşır Makinesi CL Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Hata kodu CL, Çocuk Kilidi anlamına gelir. Bu nedenle cihazınız çocuk kilidi modundadır. Bunun için cihazı sıfırlamanız gerekir. Cihazı sıfırlamak için sıfırlama veya iptal düğmesini 5 saniye basılı tutmanız gerekir.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E15 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Hata kodu E15, bulaşık makinenizin içinden aşağıdaki su tankına su sızmasından kaynaklanan bir hatadır. Bu, cihazınızın su sızdırdığı anlamına gelir. Bu durumda bulaşık makineniz E15 hatası verecektir.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E23 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Yapılacak ilk şey, gücü cihazdan çıkarmaktır. Bunun yapılmaması ciddi sonuçlara yol açacaktır. Ardından cihazınızı öne doğru çekin ve su hortumunu arkadan çıkarın. İçinde su olup olmadığını kontrol ettikten sonra yenisiyle değiştirin.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E01 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Profilo bulaşık makinesi kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı E01 hatasını açıklıyoruz. Bu hatanın ana nedeni, makinenin kazanında su birikmesi veya köpük oluşumudur. Küvetler uygun şekilde temizlenmelidir, bu nedenle boşken makineyi ileri doğru çekmek yeterlidir. Bu hatanın asıl sebebinin su ve köpük birikintileri olduğu biliniyor ancak donanımsal hatalar kendini gösterebiliyor ve ne yazık ki cihaza bakmadan kesin bir şey söylemek mümkün değil.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E09 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Profilde bulaşık makinesi E09 hatası Bu kod, akışın ısıtma elemanında bir sorun olduğunu gösterir. E09, ısıtıcının sirkülasyon pompasının içinde olduğu bulaşık makinesi modelinde oluşur. Hatayı düzeltmek için Açık'ı değiştirebilirsiniz, ancak önce herhangi bir sorun olup olmadığını görmek için cihazı bir multimetre ile teşhis edin.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E11 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Profilo bulaşık makinesi E11 kodu, sıcaklık sensörüne güç gelmediğini veya kontrol modülü ile sıcaklık sensörü arasındaki bağlantının kesildiğini gösteriyor. Bu hata etkileyici bir neden listesi sunduğundan, nedenleri tek tek kontrol etmelisiniz.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E12 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Bazı Profilo bulaşık makinesi modelleri, ısıtma ünitesinde leke veya toz birikmesi için bu kodu çok fazla gösterir. E12 kodu yerine "bulaşık makinesini" yeniden başlattıktan sonra E09 kodu uçabilir, ancak her iki durumda da aynı sorunu gösterir.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E3 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • E3 hata kodu, çalıştırılabilir bir program çerçevesinde belirli bir süre içinde suyu tahliye edemediğinde bulaşık makinesini kapatır. Bu durumda, en son "bulaşık makinesi" modelleri, suyun doğal olarak ilk boşaldığı bir sonraki E3 ekranında bir hata görüntüler. Profilo bulaşık makinesi modeli 710 yıl önce piyasaya çıktıysa durum farklı olabilir. Öncelikle cihazda bir hata oluştuktan sonra su toplama işleminin tamamlanmasını bekleyin. Bu durumda ne yapabilirsiniz? Su besleme cihazındaki suyu kontrol edin. Bulaşık makinesi girişinin önüne takılan emme hortumu ve filtrenin tıkalı olduğundan emin olun. Doldurma valfinin performansını kontrol edin. Su seviye sensörünün çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Son olarak bu hatalar nadir olduğu için pompanın çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E5 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Profilo bulaşık makinesi E5 hatası. Tank su dolu. Bu hata, bulaşık makinesi gereğinden fazla su döktüğünde ve su seviye sensörü bu işlemi zamanında durduramadığında oluşur. Yani su seviyesi sensöründe bir sorun var ve şunlara ihtiyacınız var: Su seviye sensörü borusunda toz olmadığını kontrol edin. Besleme sensörünün kontaklarının veya kablolarının boşalıp boşalmadığı. Doldurma valfinde sorun mu var? Belki de nedense su tamamen kapatmadan akmaya devam ediyor. Nadiren bu hata, bulaşık makinesinin kontrol ünitesindeki bir arızadan kaynaklanır. Bu durumda, bir uzmana başvurmanız gerekir.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E16 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Bu koddaki hata, bulaşık makinesi tanka giden su akışını kapatamadığında ortaya çıkar. Çoğu durumda, bu hata, musluk suyundan gelen artıklar giriş vanasına girdiğinde ve kapının kapanmasını engellediğinde ortaya çıkar. Yani bulaşık makinesini kapatsanız bile su her zaman sızdırıyor. E16 hatasını düzeltmek için neye ihtiyacım var? Ana valfi kontrol edin ve temizleyin. Su seviye sensörünü kontrol edin ve deterjanda fazla köpük olmadığından emin olun.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E17 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Bu kod, bulaşık makinesinde su akışı ile ilgili sorunu gösterir. Bu hata, giriş valfinin aşırı su basıncı nedeniyle kapanması zor olduğu veya asla kapalı olmadığı anlamına gelen yakın ve geleneksel bir konfigürasyondur. Bazen su darbesi nedeniyle benzer bir hata oluşabilir, bu durumda "bulaşık makinesini" yeniden başlatmak ve genellikle çalışmak için hiçbir şey yapmanız gerekmez. Su kaynağındaki basınç her zaman çok yüksekse, insanlarda su kaynağının bir kısmını kapatmanız gerekir. E17 hatası göründüğünde nadir durumlarda, sensör, sağlanması gereken su miktarını ölçer.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E21 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Profilo Bulaşık makinesi E21 hataasi bulaşık makinesi pompasında bir sorun varsa ve suyu boşaltmayı reddederse ekranda görünecektir. Bu hata oluştuğunda, pompa açılır ve kontrolör ve sensörlerle başarılı bir şekilde etkileşime girer, ancak yine de çalışmaz. Bu nedenle çark hareketsiz hale gelir ve dönmez, rotor manşon duvarına takılmalı, temizlenmeli ve yağlanmalıdır.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E25 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Bu hata esas olarak pompa hortumu veya tahliye hortumu tıkandığında meydana gelir. Yani, emme pompasının kapasitesi kirli suyu dışarı atmak için yeterli değilse, sensör bu hatayı kontrolöre bildirir, bu da E25 hatasını gösterir ve yıkayıcıyı kapatır. Çözüm, musluğu ve tahliye hortumunu tıkanıklıklar için temizlemek ve çarkı kontrol etmektir.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E4 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Bu, atomizöre verilen suyun basıncını ve akışını kontrol eden sensörlerin amaçlanan işlevini yerine getirmediği anlamına gelir. Normal çalışmıyor veya bir arıza nedeniyle. Bu hata, genellikle sert su veya geçen suyun zayıf akışı nedeniyle atomizer memelerinin tıkanmasına neden olur.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E6 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Su kalitesi sensörü arızalı. Bu, bulaşık makinesindeki ısıtma elemanının yanındaki su kalitesini izleyen özel bir sensördür. Bazı durumlarda, yanmış kontakları değiştirerek ikinci bir hayat verebilirsiniz, ancak vakaların %95'inde bunları değiştirmeniz gerekir.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E14 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Bulaşık makinesine giren su miktarını kontrol eden sensör bozulmuştur. Bu sorunu sadece uzmanlar çözebilir. Bu sensörün biz uzman tarafından değiştirilmesi gerekiyor.
 • Profilo Bulaşık Makinesi E27 Hata Kodu Anlamı ve Çözümü
  • Bulaşık makinesi doğrudan şebekeye bağlıysa, E27 hatası oluşabilir. Aslında, ağdaki periyodik voltaj düşüşleri, elektronikleri, hatta yeteneklerini ciddi şekilde olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle, sık sık Profilo bulaşık makinesi E27 hataları yaşıyorsanız, sisteminizi bir voltaj regülatörüne bağlayın. Problem çözüldü.

Profilo Kombi Servisi

Profilo Klima Servisi

Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo Kurutma Makinesi Servisi

Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Profilo Fırın Servisi

Profilo Set Üstü Ocak Servisi

Profilo Derin Dondurucu Servisi

Profilo Şofben Servisi

Profilo Televizyon Servisi

Profilo Davlumbaz Servisi