Keçiören Altus Servisi

Etlik Altus Teknik Servisi   Yeni Etlik Cad. No:163 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Keçiören Altus Servisi'nde klimadan kombiye tüm beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, tamir ve montaj ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Ankara Keçiören Altus Servisi Harita Konumu

Altus Keçiören Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Keçiören Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ankara Keçiören Altus Servis Hizmetleri

Ankara / Keçiören bölgesinde Altus yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Keçiören Altus Kombi Servisi
Klima Servisi
Keçiören Altus Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Keçiören Altus Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Keçiören Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Keçiören Altus Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Keçiören Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Keçiören Altus Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ankara Altus Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Keçiören Altus Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Keçiören Altus Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Keçiören Altus Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Keçiören Altus Davlumbaz Servisi

Keçiören Altus Servisi Hakkında

Altus servisi olarak Türkiye’nin bir çok bölgesinde olduğu gibi Ankara’nın metropol ilçelerinden olan Keçiören’de de yüksek kalite standartlarında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Keçiören Altus Servisi olarak klima ve kombilerinizin bakım ve tamiri titizlikle yapılmakta olup hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınıza cevap verilmektedir. Bu ihtiyaçlarınız klima ve kombilerle sınırlı kalmamaktadır. Tüm beyaz eşyalar, ankastre ürünler, elektrikli ev aletlerine kadar her alanda hizmetlerimizi verebilmekteyiz. Tamir, onarım ve bakım metotlarını farklılaştırarak sizlere değişik bir hizmet algısı sunmaktayız.

Keçiören çevresinde Altus servisi olarak birinci önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple siz değerli müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden memnun kalması adına her geçen gün çalışma standartlarımızı geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. Çalışma hayatını kalitemize entegre ederek hızlı ve ulaşılır olmak amacındayız. Sizlerin mağdur olmaması adına her yolu deneyerek yolumuza devam etmekteyiz. Memnuniyet anlayışını doğru yönetmeyi başararak diğer servis hizmetlerinden ayrılmaktayız. Bu ayrıldığımız noktalar çerçevesinde sizlere hem güvenilir olduğumuzu hem de kalite sahibi olduğumuzu göstermek hedefindeyiz.

Altus servisi Keçiören şubesince ürünleriniz, bakım ve onarımı yerinde kapsamlı bir şekilde yapılmakta olup yerinde tamiri olmayan ürünleriniz servisimizce alınarak ilk günkü gibi çalışır hale getirilir ve hızlıca sizlere teslim edilir. Bu noktada uzman teknik ekibimiz en büyük güven kaynağımızdır. Teknisyen arkadaşlarımızın ayrıca deneyim sahibi kişilerden oluşması da bizlere en büyük artı olarak dönmektedir. Adımıza yakışır şekilde hizmetlerde bulunduğumuz ve bizleri tercih ettiğiniz için sizlere müteşekkiriz.

Keçiören Altus servisi olarak profesyonel çalışma ilkelerine bağlı olarak her geçen gün kendini geliştiren çalışanlarımızın sizlere en doğru ve kaliteli hizmeti sunacağını temin etmekteyiz. Ayrıca Geniş ürün yelpazemiz ve yedek parça stoğumuz sayesinde çözülemeyecek bir probleminiz olmayacağını belirtmek isteriz. Bizlere gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz.