Sincan Altus Servisi

Sincan Arçelik Servisi   İstasyon Mahallesi, Polatlı 1. Cd. No:47, 06934 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Sincan Altus servisi, marka değerine yakışan bir şekilde kombi ve klimalarda telefon numarası eşliğinde hizmetler sunuyor.

Ankara Sincan Altus Servisi Harita Konumu

Altus Sincan Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Sincan Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ankara Sincan Altus Servis Hizmetleri

Ankara / Sincan bölgesinde Altus yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Sincan Altus Kombi Servisi
Klima Servisi
Sincan Altus Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Sincan Altus Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Sincan Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Sincan Altus Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Sincan Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Sincan Altus Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ankara Altus Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Sincan Altus Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Sincan Altus Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Sincan Altus Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Sincan Altus Davlumbaz Servisi

Sincan Altus Servisi Hakkında

 Altus, marka bazında farklı bir geçmişe sahip tek firma olarak göze çarpmaktadır. İkinci lansman mantığıyla tanıtılıp birinci sınıf ürün üreten tek firma özelliğini de elinde bulunduruyor. Bu durum takdire şayan bir anlayışla karşılanmaktadır. Altus markası, farklılıklarına bir yenisini daha ekleyerek Sincan’da beyaz eşya, ısıtma soğutma sistemleri ve elektrikli ürünler üzerine hizmetler sunmayı amaçlamaktadır Sincan Altus servisi olarak karşınıza çıkan ve daha çok çıkmaya hazırlanan bizler, klima ve kombi servisleri alanında fazlasıyla iddialıyız.

Ürünlerin kalitesi konusunda hiçbir şüphe oluşmadığı için servis hizmetlerinde de aynı kalite korunmaktadır. Oluşacak sorunlar çerçevesinde müşteriler her zaman haklı görülerek, mağdur edilmesi söz konusu dahi olmayacaktır. Memnuniyetin oluşması ve devamlılığı adına Sincan çevresinde Altus servisi hizmetlerine süreklilik getireceğimizin sözünü vermekteyiz. Siz değerli müşteri algımızı klima, kombi ve diğer ürünler çerçevesinde yaşanacak küçük bir sorunda dahi yalnız bırakmayarak rahat ve hızlı bir şekilde çözmeden uzaklaşmayacağız.

Altus servisi Sincan şubesine telefon numaralarınca, elektronik ortam yani e-mail yoluyla bir de sistemli oluşturmuş olduğumuz sosyal medya hesaplarımızca ulaşabilirsiniz. Her şekilde oluşacak sorun, soru, görüşlerinizde sizlerle birlikteyiz. Müşteri memnuniyetine son derece özen gösteren ve bu özen olayını abartmadan tadında başarmaya çalışan nadir servislerden olduğumuzu düşünmekteyiz. Ayrıca ürünler ve hizmetlerimiz konusunda yapılan bir servis hizmetinin tekrar sorunla karşılaşılması durumunda 1 yıllık ücretsiz garanti kapsamında sizlerle birlikte olduğumuzu belirtmek istemekteyiz.

Sincan Altus servisi, tüm yaşanmış veyahut yaşanacak sorunlar içerisinde müşteri anlayışını son derece önemseyeceğini daima belirterek hareket etmektedir.