Mamak Altus Servisi

Mamak Arcelik Beko Altus Servisi   Mehtap Mahallesi, Okullar Cd., 06620 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Mamak Altus servisi olarak sizlere kombi ve klima konusunda kaliteli hizmetlerimizi telefon numarası ile göstermek istemekteyiz.

Ankara Mamak Altus Servisi Harita Konumu

Altus Mamak Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Mamak Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ankara Mamak Altus Servis Hizmetleri

Ankara / Mamak bölgesinde Altus yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Mamak Altus Kombi Servisi
Klima Servisi
Mamak Altus Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Mamak Altus Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Mamak Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Mamak Altus Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Mamak Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Mamak Altus Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ankara Altus Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Mamak Altus Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Mamak Altus Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Mamak Altus Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Mamak Altus Davlumbaz Servisi

Mamak Altus Servisi Hakkında

Ankara merkezi konumu dolayısıyla kapsamlı hizmetlerin birleşim noktası olarak da icraatlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu icraatların servis kapsamında olması ya da daha farklı hizmet sektörlerinde olması fark etmemektedir. Özellikle Mamak civarında klima ve kombi hizmetlerini diğer servislerden çok daha iyi yapan bir firma olarak karşınıza çıkmaktayız. Mamak Altus servisi sadece mevsimsel ürünlerde değil beyaz eşya, ankastre ve elektrikli ev aletleri hizmetlerini sunduğumuzu belirtmek isteriz. Ancak kombi ve klima ürünlerinde farklı bir izlenimle hareket etmekteyiz. İzlenimlerimizin en başyardımcıları olarak teknisyen arkadaşlarımızın bulunması; uzman, kaliteli ve tecrübe sahibi kişiler olmasıyla doğru orantılı bir izlenim sağlamaktadır.

Servis sistemlerinin ne derece ve hangi şartlarda yapıldığını bildiğimiz için profesyonelliğe aç kalınan bir sektör halinde seyretmektedir. Bu yüzden profesyonelliği ve kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunarak hareket etmek en mantıklı tercihimiz olacaktır. Tercihler şeklinde ilerleyen ve bu tercihlerin kimleri ne şekilde etkileyeceğini de ayarlayarak yolumuza devam etmekteyiz. Sürekli sizlerin huzurunda ne derece hızlı hareket edip, çözüme gidebiliriz diye düşünmekteyiz. Altus servisi Mamak olarak sizleri düşünen nadir servislerdeniz.

Mamak çevresinde Altus servisince farklı metotlar uygulamak bizlerin değişik bir servis anlayışı olduğunun en güzel örneği olmaktadır. Bu örnekleri daha da artırabilmek için sizlerin huzurunda sürekli çalışmaktayız.

Mamak Altus servisi, hizmet argümanlarına sosyal medya hesaplarını ve elektronik ortamı da ekleyerek hareket etmektedir. Telefon numaraları da her serviste olması gerektiği gibi bizlerde de bulunmaktadır. Müşteri algısını kalite ve güven çerçevesinde sunarak hareket etmeyi amaçlamaktayız.