Sincan Siemens Servisi

Sincan Siemens Servisi   İstasyon Mahallesi, 06909 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Sincan Siemens servisi kapsamında kaliteli ve bir o kadar da güvenilir kombi ve klima hizmetlerini telefonlarca vermekteyiz.

Ankara Sincan Siemens Servisi Harita Konumu

Siemens Sincan Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Sincan Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ankara Sincan Siemens Servis Hizmetleri

Ankara / Sincan bölgesinde Siemens yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Sincan Siemens Kombi Servisi
Klima Servisi
Sincan Siemens Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Sincan Siemens Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Sincan Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Sincan Siemens Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Sincan Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Sincan Siemens Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ankara Siemens Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Sincan Siemens Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Sincan Siemens Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Sincan Siemens Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Sincan Siemens Davlumbaz Servisi

Sincan Siemens Servisi Hakkında

Siemens, marka değerini her zaman karşılayan yegane markalardan olmuştur. Bu nedenle çeşitli ilerleme alanına sahip olduğunu her fırsatta belirterek hareket etmektedir. Sürekli değişen teknolojiye ayak uydurmak ve bu doğrultuda hızlı bir şekilde adapte olmak Siemens için sorun olmamaktadır. Ayrıca servis konusunda kapsamlı çeşitliliği göz önüne alarak devam eden marka, her şehirde her semtte kendine ait bir oluşum yaratmaktadır. Bu oluşumları da rahatlıkla yönetebilmek adına çeşitli farklılıkları bir araya toplayarak yapmaktadır. Özellikle Ankara gibi şehirlerde yapılanmayı çok iyi sağlamıştır. Bu nedenle servis altyapısını tüm hizmet ağlarına aktarmıştır. Sincan Siemens servisi işte bu durumlar çerçevesinde oluşmuştur.

Siemens servisi Sincan olarak şubesel gelişim içerisinde bulunmak çeşitliliği sağlayan en mantıklı hareket olarak karşımıza çıkmaktadır. Süreklilik arz eden her servis firması gibi bizler de yolumuza dur durak demeden ilerliyoruz. Siz değerli müşterilerimize çeşitliliği sağlamak adına özellikle de klima kombi gibi ürünlerde farklı metotları benimseyerek hareket etmekteyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyeti ve kazanımı bizler için önem arz eden bir durumdan daha fazlası olmaktadır.

Siemens, marka değerini kaybettirmemek adına ikinci el servis piyasasında dahi bulunarak biz her zaman sizlerin huzurundayız, diyerek hareket etmektedir. Sincan çevresinde Siemens servisi olabilmenin yegane açıklamasını da bu şekilde yapmaktadırlar.

Sincan Siemens servisi, adına yakışır bir hizmet sektörünü teknolojiyle harmanlayarak sosyal medya hizmetlerine de dökmüş durumdadır. Bizlere telefon ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. 

Siemens Kampanyaları ve İndirim Fırsatları