Keçiören Siemens Servisi

Keçiören Siemens Teknik Servisi   İncirli Mahallesi, 06010 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Keçiören Siemens servisi kapsamında kombi ve klimalarda yaşanacak sorunları telefon numaramız çerçevesinde çözmekteyiz.

Ankara Keçiören Siemens Servisi Harita Konumu

Siemens Keçiören Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Keçiören Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ankara Keçiören Siemens Servis Hizmetleri

Ankara / Keçiören bölgesinde Siemens yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Keçiören Siemens Kombi Servisi
Klima Servisi
Keçiören Siemens Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Keçiören Siemens Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Keçiören Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Keçiören Siemens Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Keçiören Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Keçiören Siemens Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ankara Siemens Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Keçiören Siemens Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Keçiören Siemens Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Keçiören Siemens Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Keçiören Siemens Davlumbaz Servisi

Keçiören Siemens Servisi Hakkında

Siemens, beyaz eşya konusunda farkını ortaya koymaktan çekinmemektedir. Sürekli değişen ve gelişen teknoloji çerçevesinde hızını orantılı bir şekilde kullanmaktadır. Teknolojinin her demini ayrıca ele alan servis hizmetlerine entegre ederek harika bir iş başarmaktadır. Bu kapsamda bizler de Siemens’in altyapı servisi olarak hizmet vermekteyiz. Keçiören Siemens servisi adı altında Ankara’da sizlerle birlikte olmaktayız. Ürün gamı içerisinde vermiş olduğumuz sistemli ilerleyiş, servis anlayışımızı ortaya koymaktadır. Klimadan tutun kombiye kadar beyaz eşyadan tutun ankastre ürüne kadar birçok alanda hizmetlerimizi sunmayı borç bilmekteyiz. Tamir, bakım, onarım ve yedek parça hizmetleri de ek olarak hizmete dahil olmaktadır.

Keçiören Siemens servisi, altyapı hizmetlerine o derece önem vermiştir ki arada bulunan farkın kapanması biraz zor gözükmektedir. Sürekli devamlılık sağlayan ve tecrübe gerektiren konularda servis ekibimiz son derece titiz bir çalışma prensibiyle hareket etmektedir. Hareket eden sistemleri servis bünyesine adapte edebilmeyi başaran nadir firmaların başında gelmekteyiz.

Siemens, beyaz eşya ve ısıtma soğutma sistemlerinde çeşitli uygulama alanlarına sahip bir marka değeridir. Bu nedenle klima ve kombilerinizde tecrübe sahibi teknisyenlerimizce hizmet alacaksınız. Almış olduğunuz hizmetin kalitesi gün geçtikçe artarak ilerleme kat edecektir. Klima ve kombi hizmetlerimiz tam randımanlı çalışma sağlanmasına yöneliktir. Siemens servisi Keçiören şubesince bu hizmet ağına sonuna kadar güvenerek ilerlemekteyiz.

Keçiören çevresinde Siemens servisi hizmetine soyunmak için öncelikle irtibat numaramızın ulaşılabilir olması ve hizmet kalitemizin aynı orantıda yüksek bir oran içerisinde bulunması gerekmektedir. Ayrıca iletişim olanaklarımızı sosyal medya hesaplarıyla desteklemek en nihai hareket olacaktır. Bu nedenle kalite ve başarı kavramları entegre olmuş bir biçimde ilerleme kat edecektir. Süregelen sistemlerce siz değerli müşterilerimizi en iyi  ve en güncel olanaklarla donatıyoruz. 

Siemens Kampanyaları ve İndirim Fırsatları