Çankaya Siemens Servisi

ÇANKAYA SİEMENS SERVİSİ   Bayraktar Mahallesi, Maçka Sk., 06670 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Çankaya Siemens servisi, adına yakışır bir şekilde klima ve kombi ürünlerinde telefon numaralarınca huzurlarınıza geliyoruz.

Çankaya Siemens Servisi

Ankara Çankaya Siemens Servisi Harita Konumu

Siemens Çankaya Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Çankaya Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

Ankara Çankaya Siemens Servis Hizmetleri

Ankara / Çankaya bölgesinde Siemens yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Çankaya Siemens Kombi Servisi
Klima Servisi
Çankaya Siemens Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Çankaya Siemens Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Çankaya Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Çankaya Siemens Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Çankaya Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Çankaya Siemens Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Çankaya Siemens Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Çankaya Siemens Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Çankaya Siemens Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Çankaya Siemens Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Çankaya Siemens Davlumbaz Servisi

Çankaya Siemens Servisi Hakkında

Siemens, marka algısını o denli iyi kullanmıştır ki 10 yıllık planlamalarının ilerleyişleri devam etmektedir. Bilindiği üzere Siemens markasının önüne geçmeyi başarmış firmalar söz konusu. Bu durumu nötrlemek amacıyla sürekli değişim ve gelişim göstermek zorunda olan Siemens yıllık planlamalarıyla ayakta duruyor. Ancak ürünlerin kaliteli olması fazlasıyla artı puan demek. Marka kapsamlı ilerleyişine dur dememek ve kaliteden ödün vermemek adına çalışmalarını servis yani altyapı hizmetlerine ayırmış durumdadır. Özellikle büyük illerde adına yakışır bir ilerleme kat eden Siemens, bu durumu devam ettirmek için araştırma geliştirme ekibine ve servis şubelerine son derece önem vermektedir. Ankara, tipik bir örnek olarak karşımıza çıkmaktadır. Ankara genelinde servis hizmetlerinde bulunan ve bulunmaya devam eden kim var diye bakıldığında karşınıza Çankaya Siemens servisi gelmektedir. Çankaya merkezi konumu dolayısıyla tüm Ankara genelinde çeşitli hizmetleri sunmayı ihmal etmemektedir.

Servis akla geldiğinde merkezi öneme sahip şubelerin ön plana çıkmaları da ayrıca önemli bir ölçüttür. En güzel örneği; Çankaya Siemens servisi olmaktadır. Bu ölçütlerin sistemli bir şekilde ilerlemesi adına Siemens, farklı uygulama metotlarını devreye sokmuştur.

Klima ve kombi gibi ısıtma soğutma sistemlerinde titizlik hat safhada olduğu için daha değerli ve farklı bir konumda yer almaktadır. Çankaya çevresinde Siemens servisi verebilmek adına çalışmalarını hızlandıran marka, gün geçtikçe sistemlerini düzenlemeyi ihmal etmemektedir. Diğer ürünlerde de aynı anlayışı uygulamaya çalışan ve başarılı olan bir marka görmekteyiz.

Siemens servisi Çankaya olarak hızlı ve pratik bir şekilciliği benimsemekteyiz. Anlatacağımız şudur ki; sosyal medya hesaplarından tutun elektronik haberleşme hizmetlerine kadar birçok iletişim alanına sahibiz. Sizlere her kulvardan seslenebilmek adına çalışmalarımızı daha da hızlandırmaktayız. Sistemli ilerleyişin en nadide sembolü olan ve her zaman kullanılan telefon rehberliği hizmetimizi de ayrıca sunmaktayız. 

Siemens Kampanyaları ve İndirim Fırsatları