Mamak Siemens Servisi

Mamak Siemens Teknik Servisi   Aşık Veysel Mahallesi, 06620 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Mamak Siemens servisince sizlerin yanında yer almaktayız. Klima ve kombi ürünlerinizde telefon numarasıyla sesleniyoruz.

Mamak Siemens Servisi

Ankara Mamak Siemens Servisi Harita Konumu

Siemens Mamak Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Mamak Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

Ankara Mamak Siemens Servis Hizmetleri

Ankara / Mamak bölgesinde Siemens yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Mamak Siemens Kombi Servisi
Klima Servisi
Mamak Siemens Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Mamak Siemens Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Mamak Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Mamak Siemens Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Mamak Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Mamak Siemens Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Mamak Siemens Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Mamak Siemens Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Mamak Siemens Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Mamak Siemens Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Mamak Siemens Davlumbaz Servisi

Mamak Siemens Servisi Hakkında

Elektrikli ev aletleriyle evlerimize giren marka, her 3 evden birinde icraatına devam eden bir konumdan 20 evde bir konumuna gerilemiştir. Siemens markası, hizmet politikaları çerçevesinde farklı farklı uygulama alanları yaratarak, bizlerin tanımış olduğu kapsamlı beyaz eşya firması olmaktan çıkmıştır. Bu nedenle sistemli ilerleyen bir marka olmaktan çıkarak farklılıkların peşinde yenilikleri üreten marka olarak devam etmektedir. Bu nedenle Türkiye pazarında sadece ikinci el pazarınca huzurlarımızda olmaktadırlar. Bu da demek oluyor ki Ankara ve benzeri şehirlerde servis algısını ön plana çıkararak hareket etmek. Bu nedenle Ankara’da Mamak Siemens servisi kurarak ürünlerinizde yaşadığınız problemleri bizler yöneterek, sorunlarınızı gidermekteyiz.

Beyaz eşyadan tutun ankastre algısına ısıtma soğutma sistemlerinden çeşitli ev aletlerine kadar birçok üründe hizmetlerini esirgemeden yoluna devam eden bir anlayışla ilerleme kat etmekteyiz. Siemens servisi Mamak olarak çeşitliliği sağlamak ve bu çeşitlilik içerisinde klima kombi gibi ürünlerce başat olmanın amacıyla hizmetlerimizi sunmaktayız.

Uzman teknisyenlerden oluşan yapımız sayesinde sıkıntısız bir şekilde ilerleme kat etmekteyiz. Bu nedenle ilerlemelerimiz sorunsuz ve başarı argümanlarınca gerçekleştirilmektedir. Başarılı olmak için çalışmalarımızı daha da artırarak sizlerin huzurunda kaliteli iş ahlakını göstermek istemekteyiz. Özellikle teknisyen arkadaşlarımızın kalite ve güven algısında Mamak Siemens servisi çerçevesinde sizlere sunduğu hizmeti veremeyen servislere de örnek olacağımız amacıyla ayrıca hareket etmekteyiz.

Sosyal medya kullanan ve aktifleşen, Ankara genelinde tek Mamak çevresinde Siemens servis hizmeti olduğumuzu belirtmek isteriz. Facebook’tan tutun linkedn hesabına kadar twitter’dan tutun Google plus ayrıcalığına varana kadar bünyemizde barındırmaktayız. İrtibat numaramızdan ulaşmak isteyen herkese kapımızın açık olduğunu da belirtmek isteriz.

Siemens Kampanyaları ve İndirim Fırsatları