Keçiören Samsung Servisi

Simge Elektronik - Samsung Yetkili Servis Merkezi   Etlik Mahallesi, B3/16-, Halil Sezai Erkut Cd. No:18, 06010 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Samsung servisi, Keçiören çevresinde kombi ve klima ürünlerinizde yaşanacak sorunlarda telefon numarası eşliğinde yanınızda

Ankara Keçiören Samsung Servisi Harita Konumu

Samsung Keçiören Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Keçiören Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ankara Keçiören Samsung Servis Hizmetleri

Ankara / Keçiören bölgesinde Samsung yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Keçiören Samsung Kombi Servisi
Klima Servisi
Keçiören Samsung Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Keçiören Samsung Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Keçiören Samsung Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Keçiören Samsung Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Keçiören Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Keçiören Samsung Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ankara Samsung Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Keçiören Samsung Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Keçiören Samsung Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Keçiören Samsung Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Keçiören Samsung Davlumbaz Servisi

Keçiören Samsung Servisi Hakkında

Dünya markalarının birer birer Türkiye pazarına girmesi ve sürekli dünya markası ürünlerini kullanmayı ve kullandırtmayı amaç edinmiş bir durumla karşı karşıyayız. Sürekli değişen ve gelişen teknoloji çerçevesinde geri kalmamak, amaca uygun hareket etmek ve zamanlamayı çok iyi sağlamak en yegane temeli oluşturmaktadır. Bu durumları şöyle bir kenara bırakalım demek isterdik ancak servis konusunda sizlerin en kaliteli yardımcıları olarak hayatınızdaki yerimizi almış bulunmaktayız. Ankara kapsamında farkımızı ortaya koyabilmek adına Samsung markasıyla çalışmaktayız. Süreklilik arz eden marka hizmeti, adına yakışır bir şekilde ilerleme kat etmektedir. Keçiören Samsung servisi olarak bu hizmet ağını yönettiğimiz için onurluyuz.

Keçiören Samsung servisi, hizmet ağını çok sağlam bir şekilde oturtmuştur. Elbette bu durumu Samsung markası eşliğinde gerçekleştirmektedir. Bu nedenle ilerleme kat edilen yol; aynı orantıda hareket etmektedir. Teknik servis olunması; başta tamir, bakım, onarım, yedek parça, aksesuar gibi ürün hizmetlerini sunmasıyla mükelleftir. Bu nedenle geniş perspektifimizi hizmetlerimiz kapsamında geliştirmekteyiz.

Klima, kombi, beyaz eşya, ankastre, elektrikli ev aletleri gibi ürün gamı içerisinde hareket etmekteyiz. Bu nedenle ürünlerimizin kalitesini de aynı titizlikle işleme almaktayız. Devamlı hareket halinde olan Samsung servisi Keçiören şubemiz, teknisyen kadromuza minnet duymaktayız. Sürekli çalışan ve mesai yapan arkadaşlarımız, tecrübe sahibi kişilerden oluştuğu için son derece özenli bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Deneyim sahibi, tecrübeli, anlayışlı ve titiz olan arkadaşlarımız; başımızı öne eğmeden, sizleri mağdur etmeden hareket etmektedir.

Adına yakışır hizmet ağını sunan, marka değerini başarılı bir şekilde temsil eden, Keçiören çevresinde Samsung servis hizmeti sağlayan nadide bir hizmet ağı oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimize Ankara genelinde almayacağınız hizmeti sunmak amacıyla ayağınıza gelmekteyiz. İrtibat numaralarımıza sitemizden ulaşarak, her şekilde hizmet alabilirsiniz.