Samsung Servisi

Kombi ve Klima problemlerini marka değeri ve kaliteyle çözümleyebilmek adına Samsung servisi ile telefonlarca hizmetinizdeyiz.

Samsung Servisleri

Samsung servisi için il ve ilçelere göre servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Samsung Servisi

Sorular / Yorumlar

Gu*** K*** incirlik...saricam/adana

Bir hafta önce evkurdan hediye olarak aldığım samsung buzdolabinin hâlâ kurulumunu beklemekteyim..acaba nezaman kurabilirsiniz...

Serviste.Com Cevabı

Merhaba,

Sitemiz üzerinden kurulum ile ilgili bir bilgimiz yok ne yazık ki. Fakat pandemi sürecinde olduğumuzdan dolayı bu tip sorunların olabileceğini unutmayınız.

Bu tür durumlarda her iki tarafın da haklı sebepleri var. Beklemekten başka bir çözüm görünmemektedir.

İyi günler dileriz.

Er*** K*** *** Adana

Ceyhan İlçesi Dikilitaş Mahallesinde Samsung marka klimamız arızalandı, servis numarasını arıyorum cevap vermiyorlar, geri dönüş yaparsanız sevinirim

Serviste.Com Cevabı

Merhaba,

Servisler yoğunluk sebebiyle bazen telefonlara cevap vermekte zorlanabilirler. Bu gibi durumlarda, sitemizdeki adres bilgilerinden faydalanarak servisi yerinde ziyaret etmenizi öneririz.

İyi günler dileriz.

Ah*** k*** istanbul

Derin dondurucun ışığı yanmıyor

Serviste.Com Cevabı

Merhaba,

Derin dondurucunuz çalışıyor fakat ışığı yanmıyorsa ampulü bozulmuş olabilir. Yetkili ya da teknik bir servisten yenisini temin ederek bu sorunu giderebilirsiniz.

Ancak fişe takılı olduğu halde hem ışık yanmıyor hem derin dondurucunuz çalışmıyorsa yetkili bir servis noktasından destek almanızı öneriririz.

İyi günler dileriz.

Samsung Servisi Hakkında

Teknolojinin hızıyla birlikte hareket eden, teknolojinin nimetlerini sonuna kadar kullanan ve bunları hepimize en iyi sunum yollarıyla pazarlayan Samsung markası, kelimenin tam manasıyla nasıl hitap etmesi gerektiğini bilmektedir. Ancak her güzelliğin bir de negatif yönü vardır. Bu negatif dolaylar içerisinde sizlere en güzel hizmeti vermeyi Samsung servisi bazında kurumsal olarak amaçlamaktayız. Siz değerli müşteriler olarak üzerinize düşen temel görev, marka çerçevesinde yaşadığınız sorunları anında bizlere bildirerek daha iyi ve güncel hizmet almaktır. Bu güncelliğin sizlere dönüşü bir hayli farklı ve pozitif olacaktır. Sürekli değişen mizacımızı sizlere sistem içerisinde sunuyor olmak gurur verici bir tablodur.

 Belirli bir sorunu haliyle sağlam ve güvenilir bir kadroyla çözmek gerekmektedir. İşin tam manasıyla bilene verildiği, tecrübe ile zekayı birleştiren bir sistematik içerisinde çalışan ekibimiz mevcuttur. Bu kaliteyi sizlere sunarken mağduriyetleriniz bizim için en başlıca nedenlerden biridir. Samsung servisi tam olarak bunun için bulunmaktadır. Kurumsallık çerçevesinde sizlerin en küçük sorununuzda dahi bizlere ulaşmanız bizlere güven aşılayacaktır.

 Samsung markası çerçevesinde bulunan ürünlerin, Samsung servisi olduğumuzdan ötürü birinci vazifemizin; bozulan ya da yıpranan veyahut herhangi bir sorunu olan ürünlerin sıfırmışçasına bakım, yedek parça, aksesuar, onarım, montajlama, tamir hizmetlerinden fazlasıyla faydalanabildiğinizi belirtmek isteriz. Mevsimsel olarak kendini belli  eden kombi ve klima sorunları da uzman ekibimiz tarafından özenle ve kendilerine ait olan yöntemler çerçevesinde inceleyerek farklarını belli etmektedirler. Siz değerli müşterilerimiz, hizmet anlayışımızın esas amacı; sizleri mağdur etmemek  üzerine kurulu olduğu için teşekkürü borç biliriz.

Samsung servisi marka ve dünya bazlı düşüncelere sahip son derece global bir firmadır. Bu anlayış içerisinde servis hizmetlerinde bulunuyor olmak, bizlerin yegane temel amaçlarını oluşturur niteliktedir. Bu nedenle sistemli bir ilerleyiş elde edebilmek için her zaman müşteri odaklı olacağımızı belirtmek isteriz.

Samsung Servisi
Kombi Servisi
Samsung Kombi Servisi
Klima Servisi
Samsung Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Samsung Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Samsung Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Samsung Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Samsung Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Samsung Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Samsung Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Samsung Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Samsung Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Samsung Davlumbaz Servisi