Sincan Samsung Servisi

Samsung Türkiye Yetkili Servisi Arım Teknik   ATATÜRK MAH., Ankara Cd. 17/C, 06936 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Sincan Samsung servisi hizmetlerinden faydalanmanız için klima ve kombilerde sorun yaşamanız, numarayı aramanız yeterlidir.

Ankara Sincan Samsung Servisi Harita Konumu

Samsung Sincan Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Sincan Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ankara Sincan Samsung Servis Hizmetleri

Ankara / Sincan bölgesinde Samsung yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Sincan Samsung Kombi Servisi
Klima Servisi
Sincan Samsung Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Sincan Samsung Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Sincan Samsung Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Sincan Samsung Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Sincan Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Sincan Samsung Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ankara Samsung Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Sincan Samsung Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Sincan Samsung Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Sincan Samsung Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Sincan Samsung Davlumbaz Servisi

Sincan Samsung Servisi Hakkında

Dünya markası algısında kaliteden ödün vermeden hareket eden ve aynı orantıda çeşitliliği sağlayan bir marka değeri olarak hareket etmekteyiz. Süregelen teknoloji değişimi çerçevesinde geri kalmamak adına çeşitli uygulamalarda yeniliğe gitme kararı almaktayız. Samsung, marka değeri olarak her zaman teknoloji kapsamında gelişmiş, geliştirmiştir. Bu nedenle farklı bir izlenim yaratan servis algısı içerisinde farkını ortaya koymaktadır. Ankara merkezi bir şehir olmakla birlikte genele hitap eden algısıyla tüm markaların değer yargılarına hizmet etmektedir. Bu nedenle Sincan Samsung servisi olarak hizmet anlayışımız kalite çerçevesinde gelişmektedir. Başarı kavramlarına bu denli sıcak ve alakalı bir hizmet bulmanızın zorluğu içerisinde sizlere seslenmekteyiz.

Sincan Samsung servisi, beyaz eşyadan tutun çeşitli elektrikli ev aletlerine kadar servis hizmeti vermektedir. Bu nedenle 7/24 sizlerin hizmetinde bulunarak ilerleme kat etmektedir. Süregelen zaman ve kalite kavramları bizler için fazlasıyla önem arz etmektedir.

Müşteri memnuniyetine bu denli özen gösteren başka bir servis sisteminin bulunduğunu düşünmemekteyiz. Farklı uygulama alanları yaratarak hem klima hem de kombi konusunda alternatif çözüm yollarının bulunması Sincan çevresinde Samsung servis hizmetinin ne derece ve hangi kapsamlarda yapıldığını açıklar niteliktedir.

Elbette sorularınız bulunmaktadır. Ayrıca sorunlarınız da. Bu sıkıntılar kapsamında Samsung servisi Sincan şubesince sizlerin her zaman yanında olabilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sosyal medya ve irtibat numaralarınca huzurlarınızda olmayı amaçlamaktayız. Müşteri algısını ne derece yönetmeye çalıştığımızı artık bilmektesiniz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmet anlayışımızı sunmayı borç bilmekteyiz.