Çankaya Samsung Servisi

SAMSUNG YETKİLİ SERVİS   Yıldızevler Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı & Rabindranath Tagore Caddesi 69/A, 06550 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Samsung markasınca Çankaya'da klima kombi bakımları konusunda uzmanlaşmış bir servis olarak telefonlarla hizmetinizdeyiz.

Ankara Çankaya Samsung Servisi Harita Konumu

Samsung Çankaya Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Çankaya Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ankara Çankaya Samsung Servis Hizmetleri

Ankara / Çankaya bölgesinde Samsung yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Çankaya Samsung Kombi Servisi
Klima Servisi
Çankaya Samsung Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Çankaya Samsung Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Çankaya Samsung Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Çankaya Samsung Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Çankaya Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Çankaya Samsung Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ankara Samsung Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Çankaya Samsung Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Çankaya Samsung Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Çankaya Samsung Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Çankaya Samsung Davlumbaz Servisi

Çankaya Samsung Servisi Hakkında

Ankara’nın merkezi bir konumda bulunuyor olması, dünya devi firmaların aynı orantıda hayatımıza girmesine büyük olanak sağlamaktadır. Samsung gibi firmaların da aynı orantıda hizmetlerde bulunuyor olması, kalite çerçevesinde herkesin teknik servis algısında hizmet vereceğini belirtmekteydi. Nitekim, sorunların yaşandığı noktada her yere kendi servis algısını götüren ve Samsung kullanıcılarını asla mağdur etmeyen bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizler de Samsung markası ile çalışmanın ayrıcalıklarına bakarak teknik servis hizmetlerini verebilmek adına çalışmalarda bulunmaktayız. Özellikle Ankara Çankaya’da Samsung hizmetlerine Çankaya Samsung servisi adı altında girmiş bulunmaktayız.

Hizmetlerimizi en güncel şekilde tutarak sorunsuz bir servis anlayışını sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. Sistemli ilerleyiş adı altında sizlerden fazlasını talep etmeyerek cep dostu kalmaya çalışıyoruz. Her daim Samsung servisi Çankaya olarak yanınızda bulunmayı borç bilmekteyiz. Uzman kadromuzun varlığı da ayrıca sizler içindir. Tecrübe sahibi kişileri seçiyor olmamız; kalite kapsamında çözüm sürecine en hızlı şekilde gidilmesi içindir. Ayrıca merkezi konumumuz sayesinde ulaşılır olmanın rahatlığını da yaşamaktayız. Bu nedenle problemlerinize saygı duyarak en hızlı ve en kolay şekilde yanınızda bulunmanın bağlamı içerisindeyiz.

Süregelen değişimler Çankaya Samsung servisi kapsamında bizleri etkilemektedir. Ancak teknolojiye her zaman ayak uyduran bir yapıda bulunduğumuz için sıkıntılarımız da aynı orantıda rahatça giderilmektedir. Çözüm süreçlerine farkındalık katarak ilerlemeyi en büyük amaç haline getirmekteyiz. Özellikle klima ve kombi ürünlerinde farkımızı ortaya koymak adına daha çok çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak bizlerin borcu olmaktadır.

Samsung servisi Çankaya şubesine ulaşmanız hiçbir zorluk ve sorun teşkil etmeden gerçekleşmektedir. Sizlere yegane tavsiyemiz bizlere sadece telefon numarası yoluyla değil sosyal mecralardan da ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin sorunsuz hizmet alması amacıyla her zaman pozitif algıda yaklaşmaktayız.