Ankara Arçelik Servisi

Niyazi Pehlivan   Cemal Gürsel Cad. Evren Sk. No:24/A-B - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Ankara'yı çevreleyen hizmet anlayışımız çerçevesinde klima, kombi gibi ürünlerde Arçelik servisi olarak telefonlarca sizlerleyiz.

Ankara Arçelik Servisi

Ankara Arçelik Servisi Harita Konumu

Arçelik Ankara Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

Ankara Arçelik Servis Hizmetleri

Ankara bölgesinde Arçelik yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Ankara Arçelik Kombi Servisi
Klima Servisi
Ankara Arçelik Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Ankara Arçelik Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Ankara Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Ankara Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Ankara Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Ankara Arçelik Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ankara Arçelik Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Ankara Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Ankara Arçelik Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Ankara Arçelik Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Ankara Arçelik Davlumbaz Servisi

Arçelik Servisi Hakkında

 Ankara'nın düz bir coğrafyada varlığının bulunmasından dolayı kilometre bazlı olarak çok büyük bir hizmet ağımız ve ulaşımımız mevcuttur. Ankara Arçelik servisi doğrultusunda hizmetin en iyisini, en güncelini, en kalitelisini vermek bizleri de onure etmektedir. Tamir, bakım, onarım, aksesuar, yedek parça gibi hizmetleri vermekte olduğumuzdan dolayı en küçük sorunda dahi sizlerin yanındayız. Bu doğrultuda klima, kombi ve türevleriyle alakalı sorunlarda ince ince çalışarak, kaliteli bir hizmetin kapılarını siz müşterilerimiz için açıyoruz. Açılan her kapının da sizlere çıktığı gerçeğini de belirtmek isteriz.

 Ulaşılır olmanın verdiği fayda içerisinde hız ve kolaylık ilkeleri bizleri bir adım öne çıkarmaktadır. Ayrıca uzman ekibimizin teknolojiyi tam olarak özümsemesi bizlere artı puan olarak dönmektedir. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması bizlerin en temel amacını oluşturmaktadır. Ankara çevresinde Arçelik servisi ile bu denli hizmet verilmesi tamamen sizlerin memnuniyet algısına uygun olarak hareket edildiği içindir. Ayrıca belirtmek gerekir ki sizler son derece önem arz etmektesiniz. Düşünsel olarak bizlerin somut örneği olduğunuz için ve memnuniyet karinesi kapsamında bizlere güvendiğiniz için minnettarız.

Arçelik servisi Ankara uygulamasını başlatarak öncü bir hizmete kapı açmamız takdire şayan bir biçimde ilerlemektedir. Müşterilerimizin irtibat numaramızdan ilk bizlere ulaşması memnuniyetinizin en güzel göstergesi olmaktadır. İrtibat numaralarımız sizlere en güzel çözüm yolu olacaktır. Elektronik posta ve sosyal medya algısında da bizlere ulaşabilir, her şekilde sonuca yaklaşabilirsiniz. En önemlisi olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmeti görmekteyiz.