Adana Arçelik Servisi

Reşatbey   Reşatbey Mh.Mahmut Eroğlu Cd.No. 9/B. - Adana / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Arçelik servisi doğrultusunda Adana içerisinde klima, kombi benzeri hizmetleri sizlere telefon numaramızca sunmayı borç biliriz.

Adana Arçelik Servisi

Adana Arçelik Servisi Harita Konumu

Arçelik Adana Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

Adana Arçelik Servis Hizmetleri

Adana bölgesinde Arçelik yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Adana Arçelik Kombi Servisi
Klima Servisi
Adana Arçelik Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Adana Arçelik Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Adana Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Adana Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Adana Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Adana Arçelik Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Adana Arçelik Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Adana Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Adana Arçelik Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Adana Arçelik Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Adana Arçelik Davlumbaz Servisi

Arçelik Servisi Hakkında

Seyhan nehrinin ayırmış olduğu alanlar baz alındığında hizmet bölgemiz fazlasıyla kapsamlı olmaktadır. Adana çevresinde Arçelik servisi olarak hizmette bulunmak ve ulaşılabilirlik ilkesi gereğince hızlı hareket etmek bizlerin en istem dolu halidir. Bu başarı doğrultusunda hareket ederek gerçekleşmesi mümkün bir ekip anlayışınız olmadıkça maalesef işler istediğiniz gibi yürümemektedir. Bizler bu durumları göz önüne aldığımızdan ötürü her şekilde başarıyı getirecek birlikteliği sağlamaktayız.

 Tamir, söküm, onarım, yedek parça, aksesuar gibi ürün değişimi ya da yeniden yapılmayı gerektiren durumlarda sizlerle birlikteyiz. Bu hizmetleri verirken fazlasıyla sizlerden de yardım almaktayız. Bu yardımlar gerçek manada işimize yaramaktadır. Klima, kombi yani ısıtma-soğutma sistemleri bazlı düşünecek olursak en küçük ayrıntı olsa dahi yanınızdayız. Bu servis hizmetini verirken farklı metotların da bizlere yardım ettiğini de belirtmek isteriz. Arçelik servisi Adana olarak  fazlasıyla kendini göstermektedir. Bu doğrultuda bizler üzerimize düşen görevi en hızlı ve en güvenilir biçimde yaparak sizlere kaliteyi sunmaya çalışacağız.

 Portföyümüzün bu denli geniş olması, sistematik çalışmamızı güdülemektedir. Bu çalışmanın sonucunda teknolojiden faydalanıp, en güncel bilgileri sizlere ulaştırarak çözüm kapsamında en iyi hizmeti Adana Arçelik servisi olarak vermekte olacağız. Hizmetin en iyisini verirken elbette karakter ve çizgimizden ödün vermeden sizlerin nihai kararları doğrultusunda olacağından şüphe duymamalısınız. Ayrıca sizlere sunulan memnuniyet karinesi de önem arz etmektedir. Düşünsel olarak bakıldığında müşteri algımızı müşteri portföyüne göre belirlediğimizi bariz bir şekilde göstermekteyiz.