İzmir Arçelik Servisi

Türk   499 Sokak No:8/B - İzmir / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

İzmir Arçelik servisi olarak klima, kombi ve benzeri ürünlerden yaşanılan sorunları yaşamamanız amacıyla hizmetinizdeyiz.

İzmir Arçelik Servisi

İzmir Arçelik Servisi Harita Konumu

Arçelik İzmir Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

İzmir Arçelik Servis Hizmetleri

İzmir bölgesinde Arçelik yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
İzmir Arçelik Kombi Servisi
Klima Servisi
İzmir Arçelik Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
İzmir Arçelik Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
İzmir Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
İzmir Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
İzmir Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
İzmir Arçelik Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İzmir Arçelik Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
İzmir Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
İzmir Arçelik Şofben Servisi
Televizyon Servisi
İzmir Arçelik Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
İzmir Arçelik Davlumbaz Servisi

Arçelik Servisi Hakkında

 Genel çerçevede baktığımızda İzmir bölgesi içerisinde özellikle merkezi alanlarda vermiş olduğumuz hizmetten ötürü tüm müşterilerimize müteşekkiriz. Başarının anahtar kelimelerini dizecek olursak eğer; başta elbette kalite, hız, birleşik iş algısını yönetebilmeyi bilmek diyebiliriz. Bu bağlamda Arçelik servisi İzmir olarak hizmetinizdeyiz. Başarı argümanlarını arkasına alan İzmir servisimiz, markası doğrultusunda kaliteden şaşmadan ilerlemektedir. Sistemli bir altyapının temel taşı olduğumuz için kendimize fazlasıyla önem veriyoruz. Farkındalığı oluşturmak ve daha da ön plana çıkarmak için çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. Sürekli gelişmek için bunların yapılmasını şart olarak görmekteyiz.

 İzmir içerisinde Arçelik servisi adı altında hareket ederek en iyi ve en güzel işi yapabilmek için sizlerin huzuruna gelmekteyiz. Bu doğrultuda gerçek iş algısını sistematik olarak yöneterek siz değerli müşterilerimizi tam manasıyla memnun edebilmek için çabalamaktayız. Mağduriyet ilkesini ilk amaç olarak ekibimize aşılamaktayız. En son teknolojik gelişmelerden haberdar olarak sizlere en güzelini ve en farklısını sunmayı borç biliriz. Güncel bir hizmetle eski hizmet arasında uçurumların olduğunu belirterek yolumuza devam etmekteyiz. Parolamızın sürekli yenilik olması çerçevesinde sizlerleyiz.

 Arçelik marka ürünlerin kalitesi haliyle şaşırılır bir durumda değildir; ancak ürünlerden kaynaklı çıkan ve çıkacak olan arıza, yıpranma gibi sorunlarda İzmir Arçelik servisi bağlamında sizlere en sağlam hizmeti vermek için uğraşmaktayız. Özellikle sorun çıkartan bakım ve onarımı zor olan klima ve kombi ürünlerinin de ekibimizce farklı uygulama usulleriyle hizmetini vermekteyiz. Farklı metotların yer aldığı hizmetlerimizde bizlere ulaşmanız için sosyal medya hesaplarına sahip olduğumuzu ve bu çeşitliliği sizler için oluşturduğumuzu belirtmek isteriz.