Buca Siemens Servisi

Şirinyer Siemens Beyaz Eşya Servisi   İnkılap Mahallesi, 502. Sk. No:13, 35380 - İzmir / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Buca'da Siemens markasına yakışır bir şekilde klima ve kombi hizmet ağımızı servislerimiz çerçevesinde telefonlarca sunuyoruz.

Buca Siemens Servisi

İzmir Buca Siemens Servisi Harita Konumu

Siemens Buca Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Buca Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

İzmir Buca Siemens Servis Hizmetleri

İzmir / Buca bölgesinde Siemens yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Buca Siemens Kombi Servisi
Klima Servisi
Buca Siemens Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Buca Siemens Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Buca Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Buca Siemens Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Buca Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Buca Siemens Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Buca Siemens Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Buca Siemens Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Buca Siemens Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Buca Siemens Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Buca Siemens Davlumbaz Servisi

Buca Siemens Servisi Hakkında

Buca’da servis işlerinin olağan bir şekilde yürümesi ve bu doğrultuda farklılık getirmek adına değişik metotlar deneyen servis anlayışımız Siemens markasıyla birleşerek ilerleme kat etmektedir. Buca Siemens servisi kapsamında sizlere en nihai ürün hizmetlerimizi sunmayı borç bilmekteyiz. Tamirden tutun bakım ve onarıma kadar birçok ürün haznesinde yerimiz ve hizmetlerimiz mevcuttur. Bu durumlar içerisinde her şekle ve her hizmet ağına sahip olarak kapsamlı bir hizmet ağı yönetimine başlamaktayız. Bizlerle iş yapan ya da hizmet alan kişiler her daim sistemin içerisinde yer aldıkları için memnun kaldıklarını ileterek hareket etmektedirler. Siz değerli müşterilerimize garantilerimizin bulunduğunu belirtmek istemekteyiz.

Buca Siemens servisi, yapmış olduğu ürün kapsamında tekrar bir sorunla karşılaşılması durumunda müşteriyi haklı görerek 1 yıllık garanti hizmeti sunulmaktadır. Bu garanti ürün algısının sizlerin en nihai mağduriyetini gidermek amacıyla olduğunu tekrar belirtmek isteriz. Yaşanacak sorunlar kapsamında bizlere ister telefon numaralarınca isterseniz de sosyal medya hesaplarınca ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerin şart ve kapsamları konusunda sizleri bilgilendirdiğimizi düşünmekteyiz.

Buca çevresinde Siemens servisi hizmetlerine bakacak olursak; özellikle kombi ve klima konusunda farklı metotlar uyguladığımızı belirtmek isteriz. Ayrıca kalite ve özveri kelimelerinin hakkını da vererek yolumuza devam etmekteyiz. Mevsimsel değişimlerin en temel iki ürünü olan klima ve kombi bakımları zamanında yapılması gereken ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siemens servisi Buca şubesi sosyal medya hesaplarına ev sahipliği yapmaktadır. Site konusunda profesyonel bir anlayışta olan bizler, müşterilerimize en iyisini sunmak için bulunmaktayız.

Siemens Kampanyaları ve İndirim Fırsatları