İzmir Siemens Servisi

Siemens servis İzmir.   Kültür Mahallesi, 35220 - İzmir / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Siemens servisi verebilmek adına İzmir'de huzurlarınızdayız. Klima kombi ürünlerini telefon numaralarınca vererek sizlerleyiz.

İzmir Siemens Servisi

İzmir Siemens Servisi Harita Konumu

Siemens İzmir Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

İzmir Siemens Servis Hizmetleri

İzmir bölgesinde Siemens yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
İzmir Siemens Kombi Servisi
Klima Servisi
İzmir Siemens Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
İzmir Siemens Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
İzmir Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
İzmir Siemens Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
İzmir Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
İzmir Siemens Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İzmir Siemens Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
İzmir Siemens Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
İzmir Siemens Şofben Servisi
Televizyon Servisi
İzmir Siemens Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
İzmir Siemens Davlumbaz Servisi

Siemens Servisi Hakkında

Siemens, iletişim sektöründe bir dünya devi olduğu kadar beyaz eşya ve ısıtma soğutma sistemlerinde de aynı orantıyı yakalamayı başarmıştır. Süregelen teknolojinin getirileri olarak değişim sistemine ayak uydurmak son derece önemli bir hale gelmiştir. Bu önemli hale gelişin en temel etkisi ise; kalite ve özverili çalışma ilkeleridir. Ayrıca bu ilkeler size başarıyı da getirerek çeşitli ilkeleri sunmayı da ihmal etmemektedir. Marka bazlı bakıldığında çok bilindik bir çerçevede görünmese de adı sıkça anılır ve ürünleri uzun yıllar dayanıklıdır. İzmir Siemens servisi olarak kapsamlı hizmet anlayışını benimsetmek son derece akıl işi olmaktadır. Özellikle 10 15 yıllık Siemens ürünlerinin çözüm süreçlerinin ve bakımından tutun montajına kadar birçok hizmetin alınabildiğini söylemek pekala mümkündür.

Siemens markası servis alanında farkını ortaya koymaya fazlasıyla devam etmektedir. Telefon numarasından tutun sosyal medya hesaplarına kadar farklı farklı ulaşım olanağı sağlayarak hayatını idame ettirmektedir. Siemens servisi İzmir de aynı şekilde hareket edenlerdendir.  Bu durumlar çerçevesinde kaliteden ödün vermeden, dürüst hizmet verebilmek son derece büyük önem arz etmektedir.

İzmir Siemens servisi, hizmet anlayışını başka bir boyuta taşımıştır. Sadece il ve ilçelerde değil köy bucaklara kadar hizmet götürmeyi kendilerine and içmişlerdir. Bu denli işini sadık ve sağlam yapan servis elemanları fazlasıyla takdir edilmelidir. Bu takdir süreci elbette önemlidir ancak diğer önemli olan bir olay da süreklilik arz eden hizmet anlayışıdır. Bu süreklilik denilen olgunun sağlanması demek direkt olarak etki doğurması manasına denk gelmektedir.

İzmir çevresinde Siemens servisi oluşumuna bir göz atacak olursak; her türlü oluşacak soru ve sorunlarınızda anında hizmet politikasıyla karşınıza çıkacağız. Sistem ve başarı kavramlarına fazlasıyla değer verdiğimizi tekrar belirterek hareket ettiğimizi sizlere sunmak istemekteyiz. 

Siemens Kampanyaları ve İndirim Fırsatları