Bornova Siemens Servisi

Bornova Siemens Servisi İzmir   Kazımdirik Mahallesi, 186. Sk. 6 A, 35100 - İzmir / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Bornova Siemens servisi kapsamında sizlere kaliteli bir kombi klima hizmeti sunabilmek adına telefon numaralarıyla sunuyoruz.

İzmir Bornova Siemens Servisi Harita Konumu

Siemens Bornova Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Bornova Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İzmir Bornova Siemens Servis Hizmetleri

İzmir / Bornova bölgesinde Siemens yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Bornova Siemens Kombi Servisi
Klima Servisi
Bornova Siemens Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Bornova Siemens Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Bornova Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Bornova Siemens Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Bornova Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Bornova Siemens Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İzmir Siemens Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Bornova Siemens Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Bornova Siemens Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Bornova Siemens Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Bornova Siemens Davlumbaz Servisi

Bornova Siemens Servisi Hakkında

Siemens, beyaz eşya konusunda ödüller kazanmış bir marka olarak ülke sınırlarına girmiştir. Alman markası olması ve nihayetinde disiplinin bir parçası sonucu kaliteli ve güvenli ürün algısını dayatması da kullanışını artırmıştır. Bu artışın bir de sonuç kısmı yani sorunlar ve problemler kısmı bulunmaktadır. İşte tam olarak ülke genelinde olmasa da İzmir içerisinde Bornova Siemens servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerin kalite değeri tamamıyla Siemens markasına göre düzenlenmiştir. Düzenlenen sistemleri her seferinde ele almak ve ince detaylardan geçirmek de son derece önem arz eden bir durum olmaktadır. Sürekli değişen teknolojiye ayak uydurmak ancak bu detaycı yaklaşımla mümkün olmaktadır.

Klima, kombi ve daha nice ürünlerde hizmet argümanlarına yer vererek ilerliyor olmak bizlerin kalitesine kalite katmaktadır. Bornova çevresinde Siemens servisi hizmetlerinde bulunabilmek adına çalışmalarımız hız kazanmaktadır. Özellikle yaz aylarında klima konusunda herhangi bir sorun yaşamamanız için yanınızda bulunmaktayız. Aynı durum kombi için de geçerli olmaktadır.

Siemens servisi Bornova olarak hizmetlerimiz, uzman ve deneyim sahibi kişilerce gerçekleşmekte olup, çözüm süreçleri hızlı ve kısa sürmektedir. Çözüm süreçleri dışında kalite sahibi olduğumuzdan ötürü sorularınız varsa rahatlıkla cevaplandırmakta olup; öneri, dilek ve şikayetlerinizce sizlerin görüşlerine değer vermekteyiz.

Bornova Siemens servisi olmanın en rahat yönü, telefon numarası kapsamında sorunsuz bir hizmet alıyor olmanızdır. Müşterilerimize son derece özen gösterdiğimizi ve bu durum çerçevesinde sorun yaşamamanız için ayrıca çalıştığımızı belirtmek isteriz. 

Siemens Kampanyaları ve İndirim Fırsatları