Konak Bosch Servisi

ALSANCAK BOSCH SERVİSİ   Mimar Sinan Mahallesi, Alsancak Melih Özakat İÖO, 35220 - İzmir / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Bosch servisi Konak şubesince kaliteli hizmet argümanlarını klima kombi gibi hassas ürünlerde telefon numarasıyla kullanıyoruz.

İzmir Konak Bosch Servisi Harita Konumu

Bosch Konak Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Konak Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İzmir Konak Bosch Servis Hizmetleri

İzmir / Konak bölgesinde Bosch yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Konak Bosch Kombi Servisi
Klima Servisi
Konak Bosch Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Konak Bosch Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Konak Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Konak Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Konak Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Konak Bosch Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İzmir Bosch Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Konak Bosch Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Konak Bosch Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Konak Bosch Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Konak Bosch Davlumbaz Servisi

Konak Bosch Servisi Hakkında

Konak Bosch servisi, beyaz eşya algısını geride bırakmadan yoluna devam ediyor. Özellikle klima ve kombi konusunda farkındalık yaratmak isteyen servis, iki işi aynı oranda götürmek için çalışmalarına hız vermektedir. Süregelen değişimleri her zaman sistematik bir şekilde sunmanın yollarını arayan marka, çeşitliliği sunarken titiz ve detaycı yaklaşımıyla takdir toplamaktadır.

Bosch servisi Konak olarak her zaman klima ve kombi kısaca ısıtma soğutma sistemlerince görev yapmayacağımızı belirtmek isteriz. Fakat başat hizmet anlayışımız bu iki hassas ürün üzerinedir. Teknolojiyi en iyi ve en güncel şekilde kullanmanın neticesini bilmek, son derece gurur verici bir hadise olarak karşınıza çıkmaktadır. Müşterilerimize de bu gururu yaşatabiliyorsak, ne mutlu bizlere.

Konak çevresinde Bosch servisi doğrultusunda ilerlediğimizi yinelemek isteriz. Genellikle beyaz eşya konusunda sorunların yaşanması bizleri geriye itmemektedir. Her şekilde oluşacak sorunlarınıza anında tepki vererek, çözüm sürecine dahil etmekteyiz. Bu çözüm süreçlerini neticelendirmeyi bilmenin artısını çok iyi düzeyde göreceğimizi de aynı orantıda bilmekteyiz.

Konak Bosch servisi, adına ve marka değerini en güncel şekilde kullanarak, İzmir genelinde harika işler başarmaktadır. Özellikle kalite ve başarı argümanlarını çok iyi analiz ederek, somut bir veriyi elde etmenin hazzını hem yaşatıp hem de yaşamaktadırlar. Soru, öneri ve dilekleriniz kapsamında anında cevap alabileceğiniz bir platformumuzun bulunduğunu biliyor muydunuz? Sizleri gözeten bir algıda ve anlayışta yanınızda yer almanın onurunu yaşamaktayız.

Bosch Kampanyaları ve İndirim Fırsatları