İzmir Bosch Servisi

TERMO TEKNİK   108/46 SOK. NO:17/A ESENYALI - İzmir / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Bosch markasına dayalı hızlı ve kısa çözüm yolları üreten servis anlayışında İzmir içinde klima ve kombi hizmetleri vermekteyiz.

İzmir Bosch Servisi

İzmir Bosch Servisi Harita Konumu

Bosch İzmir Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

İzmir Bosch Servis Hizmetleri

İzmir bölgesinde Bosch yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
İzmir Bosch Kombi Servisi
Klima Servisi
İzmir Bosch Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
İzmir Bosch Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
İzmir Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
İzmir Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
İzmir Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
İzmir Bosch Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İzmir Bosch Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
İzmir Bosch Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
İzmir Bosch Şofben Servisi
Televizyon Servisi
İzmir Bosch Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
İzmir Bosch Davlumbaz Servisi

Bosch Servisi Hakkında

İzmir ne metropol kadar kalabalık ne de düşük nüfuslu bir il gibi sakin bir yapıdadır. Her şeyin orantılı ve sistematik işlediği bir şehir görünümünde ilerlemektedir. Bu durum elbette verilen hizmetlerle de doğru orantılı olmaktadır. Türkiye’nin çoğu bölgesinin dışında bir yapılanmayla karşımıza çıkmaktadır. Bosch markası da aynı orantıda kendine çok güzel bir yer edinerek sistematik olan işleyiş tarzını harikulade bir şekilde İzmir’de yerine getirmektedir. Süregelen bir sistemin içerisinde debelenmeyip, ilerlemeyi seçen her servis kalitesini ortaya koyarak devam etmektedir. Buna İzmir Bosch servisi hizmetlerini de eklemek en doğru seçenek olarak karşımıza çıkacaktır. Adına yakışır bir hizmetin kapısını aralayan servisimiz, müşteri bazlı hareket ederek farkını ortaya çıkarmıştır. Bu farkın ne şekilde oluştuğu ve nasıl daha da farklı bir hal alınır diyerek kafa yormakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu durumlar tamamıyla sizlerin sağlıklı hizmet alabilmesi adına yapılmaktadır. Hiçbir zaman mağdur etmemek üzerine dayalı olan sistemimiz, amacına uygun bir şekilde ilerleme kat ederek yoluna devam etmektedir.  Süregelen kararlar çerçevesinde değişime ve gelişime her daim açık olunduğunu da belirtmek isteriz. Bu değişimin en temel sistematiğini klima ve kombi ürünlerinde yaşadığımızı belirterek yolumuza devam etmekteyiz. Özellikle bu iki ürün çerçevesinde servis hizmetlerimize yakışır bir hizmeti verebilmek adına sürekli çalışarak farklı metotlar üzerinde ilerleme kat etmekteyiz. Bu da farkımızı ortaya çıkarmaktadır.

İzmir çevresinde Bosch servisi olmanın getirileri elbette çeşitli olmaktadır. Ürünlerin yapım, tamir ve onarım hizmetlerini sunuyor olmamızın yegane amacı tamamıyla memnun olmanız ve başarıyı yakalamamız üzerinedir. Sizlere her şekilde oluşacak sorunlar çerçevesinde en kaliteli hizmetlerimizi sunmayı temenni etmekteyiz. Müşteri memnuniyetinin hat safhada olduğu bu durumlar çerçevesinde kaliteden ödün vermeden sizlere seslenmekteyiz. Özellikle süregelen değişim stratejilerimizi huzurlarınıza sunmayı borç bilmekteyiz.

Bosch servisi İzmir kapsamında sosyal medya hesaplarına ve elektronik posta sistemlerini düzenli bir şekilde yürüterek sizlere farklı metotlar çerçevesinde hizmetler sunmayı borç bilmekteyiz. Sorularınıza cevap, problemlerinizeyse çözüm odaklı geleceğimizi belirtmek isteriz. Bu durumlar çerçevesinde her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi temenni etmekteyiz.

Bosch Kampanyaları ve İndirim Fırsatları