Gaziemir Bosch Servisi

Gaziemir Bosch Servisi   Gazi Mahallesi, 25. Sk. No:29, 35410 - İzmir / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Bosch servisi Gaziemir çevresinde kaliteli ve güvenilir bir klima kombi hizmetini telefonlarca sunmanın gururunu yaşıyor.

İzmir Gaziemir Bosch Servisi Harita Konumu

Bosch Gaziemir Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Gaziemir Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İzmir Gaziemir Bosch Servis Hizmetleri

İzmir / Gaziemir bölgesinde Bosch yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Gaziemir Bosch Kombi Servisi
Klima Servisi
Gaziemir Bosch Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Gaziemir Bosch Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Gaziemir Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Gaziemir Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Gaziemir Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Gaziemir Bosch Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İzmir Bosch Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Gaziemir Bosch Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Gaziemir Bosch Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Gaziemir Bosch Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Gaziemir Bosch Davlumbaz Servisi

Gaziemir Bosch Servisi Hakkında

Bosch, beyaz eşya konusunda bir dünya lideridir. Ve bu yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Teknolojik çalışmanın sonuçlarını önemseyerek hareket etmek titiz ve detaycı oluşumuzu en ince ayrıntısına kadar açıklamaktadır. Beyaz eşya algısında farklı olmanın  getirisi olduğu kadar rekabet ortamında çeşitliliği sağlamak zorunda olduğunuz için olumsuz bir algının oluşması da söz konusu olmaktadır. Gaziemir Bosch servisi olarak her halükarda müşterilerimize rekabet unsurunun dışında görüp, ona göre hareket etmeyi bilmekteyiz.

Gaziemir Bosch servisi, sistemsel ilerleyişini anında çözüm süresinde değerlendirerek ilerlemektedir. Klima ve kombi gibi ürünlerin Bosch markası kapsamında garantide bulunduğunu belirtmek isteriz. Hatta 1 yıllık bir garantinin olması en önemli unsur olarak göze çarpmaktadır.

İzmir’in nadide ilçelerinden olan Gaziemir’de teknisyen arkadaşlarımızın yürütmüş olduğu başarılı servis hizmeti müşteri algısının bir anda değişmesi ve aynı orantıda memnuniyet anlayışının artış göstermesi önemli olmaktadır. Bu önemli olan süreçlerin değerlendirme aşaması teknisyen arkadaşlarımızca analizlendirilmektedir. Bu analizlerin de il ve ilçe genelinde gerçekleştirilmesi önem arz ederek, başarı katsayımızı etkilemektedir. Bosch servisi Gaziemir şubesince hizmetin farkını yaşayacağınızı sizlere hissettirmek istemekteyiz.

Gaziemir çevresinde Bosch servisi olarak görevlendirmelerimizin olduğu ve  her semt ya da mahallede ayrı ayrı uygulama analizlerimizi çıkardığımızı belirtmek isteriz. Bu durumlar içerisinde irtibat algımız telefon numarası ve aktif sosyal medya hesaplarınca somut olmaktadır. Ayrıca belirtmek isteriz ki müşterilerimiz bizler için son derece gurur kaynağı olduğumuz bir ailedir
Bosch Kampanyaları ve İndirim Fırsatları