Ümraniye Arçelik Servisi

Ümraniye / İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

İstanbul Ümraniye ilçesi doğrultusunda Arçelik servisi adına özellikle kombi ve klima sorunları hizmetiyle karşınızdayız.

Ümraniye Arçelik Servisi

Ümraniye Arçelik Servisleri

İstanbul Ümraniye ilçesinde bulunan Arçelik servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ümraniye Arçelik Servisi Harita Konumu

Arçelik Ümraniye Teknik Servis

 • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
 • Cihazların yıllık bakımları
 • Cihaz parça değişimi
 • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Ümraniye Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

İstanbul Ümraniye Arçelik Servis Hizmetleri

İstanbul / Ümraniye bölgesinde Arçelik yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

 • Servis süreci nasıl işlemektedir?
  • Öncelikle bulunduğunuz konuma gelip gerekli incelemeleri yaptıktan sonra ücretlendirme belirlenir. Onay almamız durumunda servis işlemi başlamış sayılarak adınıza servis kaydı açılır.
 • Servis ücretleri nelerdir?
  • Servis ücretleri en düşük 60 TL olarak alınmaktadır. Eğer cihazınızda bir arıza yoksa en düşük tutar olarak alınır. Cihazınızın arızasına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Sizlere incelemenin akabinde toplam fiyat bilgisi verilecektir.
 • Servis sonrası arızanın tekrarlanması durumunda süreç nasıl işler?
  • Tarafımızdan yapılan işlemlerdeki hatalarda sorumluluk tamamıyla bize aittir. Kullanıcı hatası olması durumunda ise duruma göre size tekrar bilgilendirme yapılacaktır.
 • Ürünümün arızası ne zaman giderilir?
  • Gelen servis ekibimiz öncelikle arıza yerinde giderir fakat atölyeye alınan beyaz eşyaların tamir süresi en fazla 1 iş günüdür.
Kombi Servisi
Ümraniye Arçelik Kombi Servisi
Klima Servisi
Ümraniye Arçelik Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Ümraniye Arçelik Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Ümraniye Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Ümraniye Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Ümraniye Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Ümraniye Arçelik Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ümraniye Arçelik Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Ümraniye Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Ümraniye Arçelik Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Ümraniye Arçelik Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Ümraniye Arçelik Davlumbaz Servisi
 • Arçelik Buzdolabım sesli çalışıyor? Bunu sebebi nedir?
  • Buzdolabı çalışırken ses çıkarması belirli bir seviyeye kadar normal karşılanmaktadır. Ancak cihazınızın bulunduğu ortamın ısısının değişmesi sonucunda daha çok ya da daha az gürültü ile çalışması mümküdür. Fakat rahatsız edici düzeyde bir cızırtı ya da gürültülü bir çalışma söz konusu ise, cihazınızın bulunduğu zeminde bir problem olabilir. Buzdolabınız eğer düz bir zeminde değilse ya da zayıf bir zemindeyse gürültü yaparak çalışabilir.
 • Arçelik Buzdolabı içinde arka duvarında su damlacıkları neden oluşuyor?
  • Günümüzde pek çok buzdolabının otomatik buz çözme özelliği bulunmaktadır. Bu özelliğe sahip cihazlarda arka duvarında su damlacıklarının görülmesi normal bir durumdur. Nofrost, yani buzlanma önleyici özellikli cihazlarda bulunan nem, soğutma bölmesinin arka kısmına çarparak donar. Sonrasında tekrar çözülerek eritilir. Su damlası oluşmasının sebebi de budur.
 • Arçelik Çamaşır makinesi su almıyor. Sebebi ne olabilir?
  • Lütfen makinenizin yükleme kapağının kapalı konumda olup olmadığını kontrol ediniz. Bir diğer ihtimal de bağlı olduğu musluk ya kapalıdır ya da su kesik olabilir.
    

Ümraniye Arçelik Servisi Hakkında

 Eski bir maziye sahip olan Ümraniye, bizler için Anadolu yakasına tamamen açılan bir kapı niteliğindedir. Bu açıdan yaklaştığımızda hizmet alanımız fazlasıyla geniş olmakla birlikte hızlı olanın kazanacağı bir ortama dönüşmüştür. Hız konusunda ekibimiz fazlasıyla iyidir ve bu açıdan başat olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Müşteri bazlı yaklaştığımız mağduriyet algısı sizlerin de bildiği üzere çok can sıkmaktadır. Dolayısıyla sorunları Arçelik servisi Ümraniye olarak en kısa sürede çözüp, bu durumu ortadan kaldırmaktayız. Kısa süreli çözüm aşamalarına önem verdiğimiz için ne kadar az mağdur olursanız bizler ve sizler için o kadar iyi mantığını hayata geçirmek amacıyla çalışmaktayız. Bu çalışmalarımızın elbette sonucunu alacağımıza emin olmaktayız.

 Marka algısı içerisinde baktığımızda sorunların genellikle soğutma ve ısıtma sistemlerinden kaynaklandığını söylemek pek de yanlış olmaz. Bunlar yaz aylarında bizlere serinlik katan klima ve kış aylarının vazgeçilmezi kombidir. Bu doğrultuda Ümraniye Arçelik servisi üzerine düşen görevi yerine getirmek için hazırdır. Uzman ekibin önderliğinde; tamir, bakım, onarım gibi başlıca hizmetleri kendimize ait yöntemlerle halletmekteyiz. Bu yöntemlerin kapsamları konusunda servis hizmeti olarak bizleri seçtiğinizde fazlasıyla karşınıza sunacağımıza emin olabilirsiniz. Kalite ve başarı kavramlarına dilediğinden fazla önem verdiğimizi belirtmek isteriz. Adımıza yakışır hizmet kavramlarını çeşitlendirerek yolumuza devam etmekteyiz.

 Ümraniye çerçevesinde Arçelik servisi olmanın vermiş olduğu memnuniyet duygusu sayesinde kaliteden ödün vermemek ve sizleri mağdur etmemek için çabalamaktayız. Çabalarımızın karşılığını ilk aranacak numara olmamıza yormak istemekteyiz. Ayrıca elektronik posta ve sosyal medya hesaplarınca huzurunuzda olmayı kabullenmek de ayrı bir parçamızı oluşturmaktadır.