Beyoğlu Arçelik Servisi

Tokluoğlu Teknik   Kamerhatun mah.Aynalıçeşme cad.N:20 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

İstanbul'un Beyoğlu ilçesi dolaylarında telefon numaralarıyla klima, kombi sorunlarına yönelik hizmet veren tek Arçelik servisiyiz.

İstanbul Beyoğlu Arçelik Servisi Harita Konumu

Arçelik Beyoğlu Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Beyoğlu Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Beyoğlu Arçelik Servis Hizmetleri

İstanbul / Beyoğlu bölgesinde Arçelik yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Beyoğlu Arçelik Kombi Servisi
Klima Servisi
Beyoğlu Arçelik Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Beyoğlu Arçelik Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Beyoğlu Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Beyoğlu Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Beyoğlu Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Beyoğlu Arçelik Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Arçelik Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Beyoğlu Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Beyoğlu Arçelik Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Beyoğlu Arçelik Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Beyoğlu Arçelik Davlumbaz Servisi

Beyoğlu Arçelik Servisi Hakkında

 Arçelik markası doğrultusunda eş zamanlı sorunları çözmek için sizlerleyiz. Beyoğlu çevresinde Arçelik servisi olarak; bakım, onarım, tamir, yedek parça, montajlama gibi hizmetleri ayağınıza getirmeyi borç biliriz. Genel olarak problemlerin nasıl oluştuğu ve ne şekilde çözülmesi gerektiği konusunda geniş bir inceleme yaparak sizlere en iyi kaliteyi sunuyoruz. Bu doğrultuda başarılı bir ekip kadromuz mevcuttur.

 Kalite açısından baktığımızda genellikle klima ve kombi gibi mevsimsel ürünlerde çıkan sorunları mağdur olmamanız açısından kendi farkımızı ortaya koyarak çözmekteyiz. Özel çözüm yöntemlerimizle hareket ederek en kısa zamanda sorunu ortadan kaldırmaktayız. Sağlam ve güvenilir ekip kadromuzla çıktığımız bu yol doğrultusunda sizlere en güzel hizmeti vermek için çabalamaktayız. Beyoğlu Arçelik servisi temelimize bakacak olursak müşteri algısını yönetmeyi bildiğimizi söyleyebiliriz.

Ürün gamından fazlaca bahsettik fakat belirtmek istediğimiz birkaç argüman daha bulunmaktadır.  Özellikle Kombi servisi Beyoğlu algısında sizlere kış ayları kapsamında güncel ve bir o kadar yeni hizmetlerimizi verebilmek adına çok çalışmakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Servis anlayışımız, teknisyen ekibimizle doğrudan uyuşmakta olup doğrudan bir iletişim halinde hareket etmekteyiz.

 Siz değerli müşteri portföyü; sizlere sağlanılan imkanları, Arçelik servisi Beyoğlu çatısı altında hız ve kolaylık ilkesiyle birleştirince ortaya kaliteli bir hizmet çıkmaktadır. En güncel ve en iyi hizmeti almanızı sağlamak bizlere düşen yegane başarıdır. Bu başarının ana arterlerini tamamen sizlere karşı tutunduğumuz tavırlar belirlemektedir. Düşünsel olarak da bakıldığında sizlerin bize olan güveni her şeyin üstündedir. Bu güveni boşa çıkarmadan çalışmak ve bu doğrultuda mağduriyet karinesini harikulade bir biçimde yönetmeye çalışmak kolay olmamaktadır. Memnun olmanız demek bizlerin yüzde yüz enerjiyle hem sizin işinizi hem de diğer müşterilerin işlerini yapabilme açısından son derece büyük önem arz etmek olduğunu belirtmek isteriz.