Osmangazi Arçelik Servisi

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Bursa'nın Osmangazi İlçesi bağlamında Arçelik servisi adı altında en kaliteli klima ve kombi hizmetini ayağınıza getiriyoruz.

Osmangazi Arçelik Servisi

Bursa Osmangazi Arçelik Servisi Harita Konumu

Arçelik Osmangazi Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Osmangazi Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

Bursa Osmangazi Arçelik Servis Hizmetleri

Bursa / Osmangazi bölgesinde Arçelik yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Osmangazi Arçelik Kombi Servisi
Klima Servisi
Osmangazi Arçelik Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Osmangazi Arçelik Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Osmangazi Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Osmangazi Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Osmangazi Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Osmangazi Arçelik Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Osmangazi Arçelik Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Osmangazi Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Osmangazi Arçelik Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Osmangazi Arçelik Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Osmangazi Arçelik Davlumbaz Servisi

Osmangazi Arçelik Servisi Hakkında

Bursa'nın ilk yerleşim yerlerinin bulunduğu Osmangazi çevresinde Arçelik servisi hizmetiyle sizlere seslenmekteyiz. Marka açısından baktığımızda sorunlar su götürmez bir gerçektir. Bu gerçeği bilen, hızla yarışarak sizlere en kaliteli hizmeti veren bir ekibe sahibiz. Sorunların basit bir hal aldığı, sıkıntının strese dönüşmeden halledildiği bir servis anlayışımız mevcuttur. Problemlere en kısa sürede çözüm verebilmek adına sürekli bir sistematik halinde hareket edilmektedir.

 Ürünlerin her açıdan incelenmesi için çaba harcıyoruz. Tamir, bakım, yedek parça, onarım, aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılamak için hızlı adımlarla hareket ediyoruz. Özellikle klima, kombi gibi sorunlarla karşılaştığımız ürünler başat amacımızı oluşturmaktadır. Osmangazi Arçelik servisi; işini ahlaklı bir şekilde, kaliteden ödün vermeden, güvenilirlik bakış açısını amaç edinerek yapan demektir. Özellikle klima ve kombi ürünlerine tekrar değinecek olursak; hizmetlerin farklı uygulama alanları bulduğu gerçeği su götürmez bir hal almaktadır. Somut bir servis algoritmasını hayatınıza yerleştirerek en küçük sorunlarınızda dahi bizlere yazmanız veyahut hemen bizleri aramanız takdire şayan bir durum olarak karşımıza çıkacaktır. Kalitenin bu denli hızlıca yerini bulduğu ve ödün verilmeden yola devam edilmesi de bizler için fazlasıyla önem arz etmektedir.

 Bu ilkeler doğrultusunda müşteri anlayışımız tamamıyla mağdur etmeme üzerinedir. Temel amaç doğrultusunda ekibimizle birleşiyoruz. Arçelik servisi Osmangazi olarak müşterilerimizi mağdur etmeyip, takdirini her zaman kazanmak için çabalamaktayız. Sizlerin telefon rehberinde ilk aranacak olmanın gururu ile teşekkürü borç biliriz. Ayrıca ilk olarak telefon numaramızdan bahsediyoruz; ancak sosyal medya hesaplarımızı ve elektronik posta adresimizi de hesaba katmak içten bile değildir. Her kapsamda iletişim bazında siz değerli müşterilerimize hizmetlerimize ulaşmanız için tüm kolaylıkları sağladığımız için kendimizle gurur duymaktayız. Karakter sahibi olmanın getirileri olarak memnun olmanız için çabalamakta olduğumuzu belirtmek isteriz.