Nilüfer Arçelik Servisi

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Bursa Nilüfer ilçesi içerisinde Arçelik servisi olarak hızlı ve ulaşılır olup özellikle klima, kombi hizmetleriyle sizlerleyiz.

Nilüfer Arçelik Servisi

Bursa Nilüfer Arçelik Servisi Harita Konumu

Arçelik Nilüfer Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Nilüfer Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

Bursa Nilüfer Arçelik Servis Hizmetleri

Bursa / Nilüfer bölgesinde Arçelik yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Nilüfer Arçelik Kombi Servisi
Klima Servisi
Nilüfer Arçelik Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Nilüfer Arçelik Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Nilüfer Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Nilüfer Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Nilüfer Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Nilüfer Arçelik Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Nilüfer Arçelik Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Nilüfer Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Nilüfer Arçelik Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Nilüfer Arçelik Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Nilüfer Arçelik Davlumbaz Servisi

Nilüfer Arçelik Servisi Hakkında

Nilüfer Arçelik servisi denildiğinde akla gelen tek yetkili olma yolunda daha kaliteli hizmet için sizlerleyiz. Daha hızlı, güvenilir, sonuca ve bizlere ulaşabilmeniz en büyük temennimizdir.Arçelik marka; klima, kombi, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ile ilgili her sorununuzda yanınızdayız. Artık üşümek, sıcaktan bunalmak, bir eşyanızın bozulması halinde saatlerce hatta günlerce beklemeye son. Anında bizlere irtibat numaramızdan ulaşarak, hizmet alabilirsiniz. Bakım ve tamir konusunda şüpheye düşmeden rahatlıkla güvenebileceğiniz işlerini dürüst ve titizlikle yapan bir ekip kadromuz mevcuttur. 

Genellikle problemlere çözüm odaklı, ne yaptığını bilen, tecrübeleriyle sabit olarak iyimser yaklaşan ekibimiz, kaliteli hizmet vermek adına hızlı ve anında çözüme odaklı ilerleyerek sizi sıkıntılarınızdan kurtarmaktadır. Yapılan iş, verilen özverinin garantisi olmakla birlikte alacağınız hizmetin sizleri de memnun etmesi en güzel umudumuzdur. Arçelik Servisi Nilüfer olarak Nilüfer ilçesinde sizlere bu ayrıcalığı sağlamaktan onur duyuyoruz. Bursa'nın gözde ilçesinin merkezi konumunda olduğumuz için bize irtibat numaralarımızdan ulaşarak hızlı ve anında çözüm alacağınızın garantisini tekrar belirtiyoruz.

Yaz ayları için klima, kış ayları için kombi sorunu itinayla kaliteli servis ekibimiz tarafından halledilmektedir.Arçelik servisi bağlamında Nilüfer ilçesinde sorun odaklı çalışan ekibimizin sizleri madur etmemesi en temel görevleridir. Özellikle; çamaşır ve bulaşık makinelerinde yaşanılan bozulmalar, kireçlenme, hortum  yırtılmaları ve aşınmaları gibi sorunlar özenle giderilmektedir. Yaşanan ve yaşanacak sorunları zamanında ve vakit kaybetmeden bizlere bildirmeniz sizlere daha kaliteli bir hizmet vermemizi kolaylaştıracaktır. Bizlere sitede belirtilen irtibat numaramızdan her türlü konu bağlamında ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.