Nilüfer Arçelik Servisi

Mürsel Özay   Görükle Mah.Pamucak Sok.No:10 - Bursa / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Bursa Nilüfer ilçesi içerisinde Arçelik servisi olarak hızlı ve ulaşılır olup özellikle klima, kombi hizmetleriyle sizlerleyiz.

Bursa Nilüfer Arçelik Servisi Harita Konumu

Arçelik Nilüfer Teknik Servis

 • Nilüfer Arçelik Kombi Servisi
 • Nilüfer Arçelik Klima Servisi
 • Nilüfer Arçelik Televizyon Servisi
 • Nilüfer Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
 • Nilüfer Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
 • Nilüfer Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
 • Nilüfer Arçelik Fırın ve Ocak Servisi
 • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
 • Cihazların yıllık bakımları
 • Cihaz parça değişimi
 • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Nilüfer Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Nilüfer Arçelik Servisi Hakkında

Nilüfer Arçelik servisi denildiğinde akla gelen tek yetkili olma yolunda daha kaliteli hizmet için sizlerleyiz. Daha hızlı, güvenilir, sonuca ve bizlere ulaşabilmeniz en büyük temennimizdir.Arçelik marka; klima, kombi, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ile ilgili her sorununuzda yanınızdayız. Artık üşümek, sıcaktan bunalmak, bir eşyanızın bozulması halinde saatlerce hatta günlerce beklemeye son. Anında bizlere irtibat numaramızdan ulaşarak, hizmet alabilirsiniz. Bakım ve tamir konusunda şüpheye düşmeden rahatlıkla güvenebileceğiniz işlerini dürüst ve titizlikle yapan bir ekip kadromuz mevcuttur. 

Genellikle problemlere çözüm odaklı, ne yaptığını bilen, tecrübeleriyle sabit olarak iyimser yaklaşan ekibimiz, kaliteli hizmet vermek adına hızlı ve anında çözüme odaklı ilerleyerek sizi sıkıntılarınızdan kurtarmaktadır. Yapılan iş, verilen özverinin garantisi olmakla birlikte alacağınız hizmetin sizleri de memnun etmesi en güzel umudumuzdur. Arçelik Servisi Nilüfer olarak Nilüfer ilçesinde sizlere bu ayrıcalığı sağlamaktan onur duyuyoruz. Bursa'nın gözde ilçesinin merkezi konumunda olduğumuz için bize irtibat numaralarımızdan ulaşarak hızlı ve anında çözüm alacağınızın garantisini tekrar belirtiyoruz.

Yaz ayları için klima, kış ayları için kombi sorunu itinayla kaliteli servis ekibimiz tarafından halledilmektedir.Arçelik servisi bağlamında Nilüfer ilçesinde sorun odaklı çalışan ekibimizin sizleri madur etmemesi en temel görevleridir. Özellikle; çamaşır ve bulaşık makinelerinde yaşanılan bozulmalar, kireçlenme, hortum  yırtılmaları ve aşınmaları gibi sorunlar özenle giderilmektedir. Yaşanan ve yaşanacak sorunları zamanında ve vakit kaybetmeden bizlere bildirmeniz sizlere daha kaliteli bir hizmet vermemizi kolaylaştıracaktır. Bizlere sitede belirtilen irtibat numaramızdan her türlü konu bağlamında ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.