İnegöl Arçelik Servisi

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

İnegöl Arçelik servisi doğrultusunda kombi ve klima ürünleriyle farkımızı kullanarak kaliteli hizmetin kapılarını açıyoruz.

İnegöl Arçelik Servisi

Bursa İnegöl Arçelik Servisi Harita Konumu

Arçelik İnegöl Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

İnegöl Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

Bursa İnegöl Arçelik Servis Hizmetleri

Bursa / İnegöl bölgesinde Arçelik yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
İnegöl Arçelik Kombi Servisi
Klima Servisi
İnegöl Arçelik Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
İnegöl Arçelik Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
İnegöl Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
İnegöl Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
İnegöl Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
İnegöl Arçelik Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İnegöl Arçelik Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
İnegöl Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
İnegöl Arçelik Şofben Servisi
Televizyon Servisi
İnegöl Arçelik Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
İnegöl Arçelik Davlumbaz Servisi

İnegöl Arçelik Servisi Hakkında

 İnegöl ilçesinde en iyi hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız sayesinde sorunları kolaylıkla hallediyor, sizlere daha kaliteli hizmet vermek için çabalıyoruz. Arçelik servisi İnegöl doğrultusunda rahat ve ulaşılabilir olması; siz değerli müşterilerimizin sorunlarını yaşarken anında tarafımızca olaya müdahale edilerek kolaylıkla çözülmesini öngörüyoruz.

 Arçelik marka; beyaz eşya, elektrikli ev ve mutfak aletleri, fırın, ocak, klima, kombi, ankastre sizlere sunmuş olduğumuz hizmet ağımızdır. İnegöl Arçelik servisi, bu hizmetleri verirken en temel güdülen amaç; şüphesiz ki işin kaliteli ve müşterinin yani değerli sizlerin mağdur olmadan en kısa sürede halledilmesidir. Özellikle yaz ve kış ayları içerisinde en büyük sorun teşkil eden yegane iki unsur vardır: Klima ve Kombi. Bu sorunlar sizlere sunmuş olduğumuz hizmetin doğrultusunda en kısa sürede giderilmektedir. Giderilecek sorunların en temel çözüm yöntemi olarak kaliteli bir onarım, bakım hizmeti vermenin doğru olduğunu belirtmek istemekteyiz. Teknoloji kapsamında gerçekleşen bu hizmet anlayışımız devamlı büyüyerek yol kat etmektedir.

 İnegöl çevresinde Arçelik servisi bağlamında bizlere güvenmesi en büyük temennimiz olup, yaptığımız ve çözdüğümüz işler doğrultusunda sizlerin takdiri bizleri mutlu edecektir. Her türlü dilek, öneri, şikayet, sıkıntı ve problemde bizlere irtibat numaramızdan ulaşabilir; bu özgürlükten rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Çözüm yollarımızın kaliteden ibaret olması ve bu kalitenin kapsamının detaylandırılması da ayrıca titiz davrandığımızın temel göstergesi olmaktadır. Özellikle sorularınıza cevap olarak sizlerin huzurunda olmak için çabalamaktayız.