Bornova Altus Servisi

Yeşilova Altus Servisi   Yeşilova Mahallesi, 4055. Sk. No:41, 35080 - İzmir / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Bornova'da servis mantığını en iyi oturtan marka olarak Altus'un seçilmesi, klima ve kombi kapsamında hizmet ağını güçlendiriyor.

Bornova Altus Servisi

İzmir Bornova Altus Servisi Harita Konumu

Altus Bornova Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Bornova Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

İzmir Bornova Altus Servis Hizmetleri

İzmir / Bornova bölgesinde Altus yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Bornova Altus Kombi Servisi
Klima Servisi
Bornova Altus Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Bornova Altus Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Bornova Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Bornova Altus Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Bornova Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Bornova Altus Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Bornova Altus Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Bornova Altus Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Bornova Altus Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Bornova Altus Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Bornova Altus Davlumbaz Servisi

Bornova Altus Servisi Hakkında

Altus, bir altyapı markası olması sebebiyle diğerlerinden ayrılmaktadır. Bu ayrılmanın getirisi olarak şiddetli bir beyaz eşya üretimine girmiş ve bu doğrultuda harika işler başararak adını duyurmuştur. Bu duyurmaların ardı arkası kesilmeyince klima ve kombi konusunda da yani ısıtma soğutma sistemlerince de farkını ortaya koymaya başlamıştır. Bugünkü halinin oluşması tamamıyla başarı argümanlarını yani; kaliteyi, teknisyenleri, güveni, dürüstlüğü akabinde ulaşılır olmayı sağlamıştır. Özellikle İzmir gibi bir şehirde hatta Bornova’da bu farkı ortaya koyabilecek sayılı firma mevcuttur. Ancak sadece Bornova Altus servisi bu başarıya imza atmıştır. Başarı kavramını kişiselleştirmeyip, halka ve müşteriye mal eden bu algı, harika bir şekilde işlerlik kazanmaya devam etmektedir. Müşteri odağında kalite ve güzelliğin ön planda olduğunu hatırlatmak isteriz.

 Bornova Altus servisi, teknisyenlerini kalite kontrol mekanizması çerçevesinde seçmektedir. Bu durumlar, gerçek birer işlerlik örneğine hasbihaldir. Teknisyenlerin; uzman, tecrübe sahibi, kalite kokan kişilerden seçilmesi de bizlerin hızını son derece hızlandırmaktadır.

Bornova çevresinde Altus servisinin bu denli hizmetlerde bulunuyor olması,  bizleri daha da ön plana çıkararak farklılığımızın daha rahat bir şekilde gözükmesi manasına denk gelmektedir. Bu mantığın ilerleyen yıllar içerisinde müşteri memnuniyetini düşürmediğimiz sürece devam edeceği kanısındayız. Bu nedenle çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.

Altus servisi Bornova şubesi, kalıtsal sorunları dahi kendi bünyesinde çözebilecek şekilde tasarlanmıştır. Telefon numaralarını arayarak site kapsamında sorunlarınıza çözüm olmalarını sağlayabilirsiniz.