İzmir Altus Servisi

Bornova Altus Servisi   İnönü Mahallesi, Ersoy Cd. No:27, 35030 - İzmir / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

İzmir Altus servisi verebilmek adına siz değerli müşterilerimize kaliteyi klima ve kombi kapsamında telefonlarca sunmaktayız.

İzmir Altus Servisi Harita Konumu

Altus İzmir Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İzmir Altus Servis Hizmetleri

İzmir bölgesinde Altus yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
İzmir Altus Kombi Servisi
Klima Servisi
İzmir Altus Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
İzmir Altus Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
İzmir Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
İzmir Altus Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
İzmir Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
İzmir Altus Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İzmir Altus Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
İzmir Altus Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
İzmir Altus Şofben Servisi
Televizyon Servisi
İzmir Altus Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
İzmir Altus Davlumbaz Servisi

Altus Servisi Hakkında

Altus, entegrasyon sürecini kaliteli bir şekilde geçirerek teknolojiye son derece uyum sağlamıştır. Bu uyum süreci hat safhada belirlenmiş olup, kaliteli bir izlenim bırakmıştır. Adına yakışır bir şekilde sistemli ilerleyişine dur demeden yoluna bakan ve bu yolda hızlıca ilerleme kat eden firma, sürekli gelişmekte olduğunun sinyallerini vermiştir. Bu sinyaller, her daim devam edecek olup, İzmir Altus servisi olarak icraatlarda bulunacaktır. Durumları göz önünde bulundurduğumuzda başarı için her yolu deneyen ve bu yol çerçevesinde ulaşılır olmanın yollarını arayan bir firma olarak hareket etmektedir.

Altus markası adına yakışır bir şekilde Türkiye kapsamında ilerleme kat etmektedir. Bu ilerlemelere yenilerini eklemeyi ihmal etmeyen bir algıda sürekli ve sürekli yoluna devam etmiştir. İzmir Altus servisi hizmetlerine çeşitli ürünler kapsamında devam etmektedir. Özellikle klima ve kombi gibi hassas ürünlerde kendine yakışır bir hizmetin getirilerini sunan marka, sistemli çalışmalarına burada da devam etmiştir. Süregelen sistemlerin çeşitli bir izlenim sonucu oluştuğu ve bu sistematiği çözümleyebilmenin çeşitli bir argüman birliğinden geçtiğini söylemek pek de yanlış olmayacaktır.

Altus servisi İzmir şubesince klima ve kombi başta olmak üzere birçok ürüne yenilik gelmiştir. Özellikle problemleri doğrultusunda da yenilikler elde ettiğimiz bu sistem, çözüm süreçlerini bir hayli etkilemektedir. Marka bazlı bakıldığında ürünlerin ne kadar süre dayandığı konusunda çeşitli söylemler ve izlenimler bir arada karşımıza çıkmaktadır. En mantıklı çözüm ise;
 süreci takip edip, ona göre bir yol çizelgesi hazırlamaktır.

İzmir çevresinde Altus servisi doğrultusuna yakışır bir hizmette bulunmak adına sürekli gelişim parolasıyla hareket etmekteyiz. Bu gelişim süreçlerinin sistemli bir şekilde ilerleme kat etmesi ve bu ilerleyişin iletişim kapsamında servisi etkilemesi son derece pozitif bir sonuç doğurmaktadır. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak kapsamlı Altus servis hizmeti verebilmek herkesin mantığı içerisinde gerçekleştireceği bir özellik olmamaktadır.