İstanbul Siemens Servisi

Siemens Yetkili Servisi   Şirinevler Mah., Mahmutbey Cad., 4. Sok. No:7, 34188 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Siemens İstanbul olarak klima kombi çerçevesinde servis hizmeti verilmektedir. Telefon numaraları aktif bir sistemde kullanılıyor.

İstanbul Siemens Servisi Harita Konumu

Siemens İstanbul Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Siemens Servis Hizmetleri

İstanbul bölgesinde Siemens yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
İstanbul Siemens Kombi Servisi
Klima Servisi
İstanbul Siemens Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
İstanbul Siemens Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
İstanbul Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
İstanbul Siemens Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
İstanbul Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
İstanbul Siemens Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Siemens Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
İstanbul Siemens Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
İstanbul Siemens Şofben Servisi
Televizyon Servisi
İstanbul Siemens Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
İstanbul Siemens Davlumbaz Servisi

Siemens Servisi Hakkında

Siemens markasının çeşitli sistemlerinin bulunduğu bir gerçek. Bu  gerçeklerin en nihai kararları gene firma yetkilileri tarafından verilmektedir. Bu yetkilerin kapsamlı bir şekilde ilerleme kat etmesi için araştırma ve geliştirme pazarına gereğinden fazla yüklenilmesi gerekmektedir. Ayrıca belirtmek gerekir ki sistemli bir altyapı hizmetinin olması, sizleri bir adım değil fazlasıyla ileriye atarak hareket etmenizi kolaylaştıracaktır. Bu kolaylık da her kulvarda işinize yarayarak gene her şekilde hizmet etmenizi kolaylaştıracaktır. İstanbul Siemens servisi olarak bu kapsamlı ilerleyişe sürekli bir anlam yüklemekteyiz.

İstanbul Siemens servisi olmak ve oldurmak bir hayli günümüzce zordur. Sistemli ilerleme konusunda kendini asla geliştirmeyen ve müşteriyi ikinci planda tutan bir algıyla elbette diğeri bir olmamaktadır. Arada bu deni büyük farklar varken bu şekilde akılcı konuşmak pek mantıklı bir tercih olmamaktadır. İşin büyük boyutunu gören ve bu büyük boyut içerisinde kaybolmadan ilerlemeye çalışan bir servis anlayışıyla sizlere sesleniyoruz. Bu kapsamlı ilerleyiş hızlı ve bir o kadar da gayeli bir şekilde sektördeki yerini almış bulunmakta.

İstanbul çevresinde Siemens servisi verebilmek adına sürekli çalışmaktayız. Diğer türlü tutunmamızın pek de mümkün olmayacağını belirtmek isteriz. İstanbul servisler konusunda leb-i derya olduğu için son derece titiz ve detaylıca çalışanların tutunduğu bir sistemdir. O nedenle bizler de klima ve kombi bağlamında kendimizi son derece geliştirdiğimiz için bu doğrultuda ilerleme kararı almaktayız. Bu ilerlemelerin bizlere sunduğu ve sunarken de getirdiği onca yenilik sürekli olarak güncellenmektedir.

Siemens servisi İstanbul şubesi olmanın en naif özelliği; bir bütün olarak hareket edildiği sürece sorunsuz bir izlenim yarattığınız gerçeği olmaktadır. Özellikle bir ürün konusunda, ki bizim servis anlayışımızda bunlar klima ve kombidir. Bu ürünlere gerektiği hizmet kalitesini gösterirseniz bu işte başat olmamanız için hiçbir çekince bulunmamaktadır.

Siemens Kampanyaları ve İndirim Fırsatları