Şişli DemirDöküm Servisi

Şişli Demirdöküm Kombi Servisi   Feriköy Mahallesi, Çobanoğlu Sk. No:97, 34377 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Şişli DemirDöküm servisi kapsamında sizlerin yanında yer almaktayız. Klima ve kombi gibi sorun yaşadığınız ürünlerle sizlerleyiz.

İstanbul Şişli DemirDöküm Servisi Harita Konumu

DemirDöküm Şişli Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Şişli Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Şişli DemirDöküm Servis Hizmetleri

İstanbul / Şişli bölgesinde DemirDöküm yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Şişli DemirDöküm Kombi Servisi
Klima Servisi
Şişli DemirDöküm Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Şişli DemirDöküm Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Şişli DemirDöküm Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Şişli DemirDöküm Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Şişli DemirDöküm Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Şişli DemirDöküm Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul DemirDöküm Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Şişli DemirDöküm Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Şişli DemirDöküm Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Şişli DemirDöküm Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Şişli DemirDöküm Davlumbaz Servisi

Şişli DemirDöküm Servisi Hakkında

DemirDöküm servisi olarak icraatta bulunan birçok servis hizmeti vardır. Ancak her servis hizmetinin ne derece, nereye, ne şekilde sunum yapacağı bilinmemektedir. Ve fahiş fiyatlar alınmaktadır. Bu nedenle farkındalık yaratılması ve çözüm sürecine hızlıca etki edecek ne kadar uygulama varsa; hepsine talip olmak, en mantıklı hareket olarak gözükmektedir. DemirDöküm de aynı orantıda bu durumları gerçekleştirmiştir. Şişli DemirDöküm servisi de aynı zamanda markanın ana yüzü olma yolunda ilerlemeye devam etmiştir.

DemirDöküm servisi Şişli şubesince teknolojik gelişmelerden an be an haberdar olan ve güncel her bilgiyi direkt uygulamaya sokan bizler, en önemli argümanları başarı uğruna harcamaktayız. Bu harcama durumlarında  ne derece müşteri memnuniyetinin sağlandığını da bilmekteyiz. Ayrıca belirtmek isteriz ki çeşitli imkanların sunulduğu ve bu imkanların maddi imkansızlıklara dönüşmemesi adına süregelen klima ve kombi gibi ürünlerde bakımların en azından periyodik bir şekilde yaptırılması rica olunmaktadır. Diğer türlü yaşanacak sorunlarda itiraz seçeneğinizin olmayacağını belirtmek isteriz.

Şişli DemirDöküm servisi, adına ve marka değerine yakın bir şekilde hizmette bulunulduğunu müşterilerine ispatlamaya çalışmaktadır. Ayrıca bu ispatlama durumuna da harika bir uygulama alanı oluşturarak gerçekleştirmektedir.

Şişli çevresinde DemirDöküm servisi kapsamınca değerlendirme yapılması, önem arz eden diğer unsurlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşterilerin hangi hizmetlerde ne derece mağdur edildiğini de sistematik bir şekilde analiz etmekteyiz. Müşterilerimize sonuna kadar hizmet anlayışıyla kalite götürmekteyiz.