İstanbul DemirDöküm Servisi

Demirdöküm Yetkili Servisi   Zuhuratbaba Mahallesi, Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:9, 34147 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

İstanbul DemirDöküm servisi hizmetine klima kombi kapsamında katılmaktasınız. Telefon numaralarımız sizler için bulunuyor.

İstanbul DemirDöküm Servisi

İstanbul DemirDöküm Servisi Harita Konumu

DemirDöküm İstanbul Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Henüz hiç kimse bir soru sormamış ve yorumda bulunmamış.

İstanbul DemirDöküm Servis Hizmetleri

İstanbul bölgesinde DemirDöküm yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
İstanbul DemirDöküm Kombi Servisi
Klima Servisi
İstanbul DemirDöküm Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
İstanbul DemirDöküm Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
İstanbul DemirDöküm Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
İstanbul DemirDöküm Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
İstanbul DemirDöküm Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
İstanbul DemirDöküm Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul DemirDöküm Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
İstanbul DemirDöküm Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
İstanbul DemirDöküm Şofben Servisi
Televizyon Servisi
İstanbul DemirDöküm Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
İstanbul DemirDöküm Davlumbaz Servisi

DemirDöküm Servisi Hakkında

DemirDöküm markası adına yakışır bir şekilde sistemli ilerleyişine  devam etmektedir. Markanın ana karakterleri kombi ve klima olduğu için hizmetlerin kalitesi de aynı orantıda harikuladeleşmektedir. Özellikle sistemli bir bakım, onarım, tamir gibi hizmetleri sunuyor olmamız; marka bazında ne kadar iyi bir altyapısının olduğunun göstergesi olmaktadır. Bu atyapı hizmetlerinin kapsamları boyunca son teknoloji mantığında hizmet vermesi tamamıyla teknisyen ekibimizin mantıklı bir deneyime ve tecrübeye sahip olmasından ötürü olmaktadır. İstanbul DemirDöküm servisi gibi servislerin klima ve kombi ürünlerinde daha çok uzmanlaşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

DemirDöküm servisi İstanbul, mevsimsel değişimlerin yaşandığı her durum içerisinde hizmetlerini vermekten asla usanmamaktadır.  Bu sistemli ilerleyişin her seferinde kaliteden ödün verilmeden yapılıyor olması da ayrıca takdire şayan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle kapsamlı bir içerik olarak gözümüze çarpan servis, adına ve markasına yakışır bir şekide klima ve kombi servis hizmeti vererek yoluna devam etmektedir.

İstanbul çevresinde DemirDöküm servisi verebilmek, son derece büyük önem arz etmektedir. Özellikle kapsamlı bir ilerleyişin getirileri olarak mevsimlere göre hareket edilmesi farklılık arz ederek akıllıca bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Karşımıza her seferinde çıkan ve bu çıkışın belirli bir oranda devam ettiği argümanların kaliteli ve ulaşılır olması da farklılık arz eden durumlar arasında yer almaktadır. Bu farklılık her zaman hizmet ve sektör bazında yenilikçi bir bakış açısı kazanmanızı sağlayan bir kapsamdadır.

İstanbul DemirDöküm servisi, adına yakışır hizmet ve farklılıklarına devam etmektedir. Sosyal medya platformları ve elektronik posta sistemince ve de telefon numaraları kapsamında çeşitli ilerleme kat ediyor olmaları da farkın en bariz belirtileri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu belirgin durum, müşteri çerçevesinde ilerleme kat ettiğimizin en belirgin kanıtları arasında yer almaktadır.