Osmangazi DemirDöküm Servisi

Demirdöküm Yetkili Servisi   Hamitler Mahallesi, Hamidiye Cad. No:18, 16150 - Bursa / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Osmangazi'de DemirDöküm markasıyla klima ve kombi servis hizmetlerini telefon numaraları eşliğinde sunarak huzurlarınızdayız.

Bursa Osmangazi DemirDöküm Servisi Harita Konumu

DemirDöküm Osmangazi Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Osmangazi Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Bursa DemirDöküm Servisleri

Bursa ilinde bulunan DemirDöküm servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bursa Osmangazi DemirDöküm Servis Hizmetleri

Bursa / Osmangazi bölgesinde DemirDöküm yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Osmangazi DemirDöküm Kombi Servisi
Klima Servisi
Osmangazi DemirDöküm Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Osmangazi DemirDöküm Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Osmangazi DemirDöküm Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Osmangazi DemirDöküm Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Osmangazi DemirDöküm Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Osmangazi DemirDöküm Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Bursa DemirDöküm Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Osmangazi DemirDöküm Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Osmangazi DemirDöküm Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Osmangazi DemirDöküm Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Osmangazi DemirDöküm Davlumbaz Servisi

Osmangazi DemirDöküm Servisi Hakkında

Bursa, birçok semti bünyesinde barındıran ve 3 büyük ilçe altyapısıyla hareket eden bir şehirdir. Özellikle Osmangazi ilçesi hem merkezi oluşu hem de tüm altyapı hizmetlerinin o bölge çerçevesinde olması sonucu fazlasıyla gözdedir. Ancak sorunların da aynı orantıda büyük olduğunu belirtmeden geçmek de pek doğru olmayacaktır. DemirDöküm gibi bir marka ile kapsamlı ortaklığa soyunduğu da aşikar bir gerçek olarak karşımızda yer almaktadır. Osmangazi DemirDöküm servisi olabilmek adına entegre süreçlerini en iyi şekilde tamamlayan şehir ve marka, adına yakışır anlayışlar çerçevesinde ilerleme kat etmektedir.

DemirDöküm markası, kombi ve klima gibi ısıtma ve soğutma sistemleriyle tanınmaktadır. Bu tanınmanın ne demek olduğu konusunda hem açıklayıcı hem de bilgilendirici bir rol üstlenen firma, servis kapsamında da emin adımlarla ilerlemektedir. Osmangazi çevresinde DemirDöküm servisi görevini üstlenmek pek akıllıca bir davranıştır. Yaz ve kış aylarının vazgeçilmez iki ürün olan kombi ve klima, bakımlarının zamanında yapılması koşuluyla tam randımanlı bir şekilde çalışma göstermektedir.

DemirDöküm servisi Osmangazi şubesi olarak uzman teknisyen arkadaşlarımızın bizlere hem yol göstermesi hem de servis konusunda yükümüzü hafifletmesi başarının ana karakterleri arasında yer almaktadır. Bu karakter analizi içerisinde deneyim sahibi olmaları ve çözüm süreçlerini en iyi şekilde halletmeleri de etkili olmaktadır. Teknisyenlerimiz kaliteyi ayağınıza taşımaktadır.

Osmangazi DemirDöküm servisi, telefon numarası, elektronik ortam ve hesaplarca yönetilmektedir. Özellikle sosyal medya hesapları bizlere internet üzerinden ulaşmak isteyen herkese büyük bir rahatlık sunuyor. Bu durumlar çerçevesinde sadece telefon numarasıyla değil, her alana ve her kesime hitap edebilmek için tüm yolları kullanmaktayız. Bizlere her koşul ve durum çerçevesinde ulaşabilirsiniz. Ulaştığınızda ister dilek, öneri, şikayetlerinizi isterseniz de sorunlarınız ya da sorularınız üzerine ulaşabilir, hizmet alabilirsiniz.