Nilüfer DemirDöküm Servisi

Mesut Elektrik Demirdöküm Kombi Servisi ve Satışı   Cumhuriyet Mah. Şehit Üsteğmen Mesut Beyazıt Cad. Yasemen Sitesi No: 17/a, 16140 - Bursa / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Nilüfer çevresinde Demirdöküm servisi hizmetlerini klima kombi bazında yapan nadir servis firmalarının başında gelmekteyiz.

Bursa Nilüfer DemirDöküm Servisi Harita Konumu

DemirDöküm Nilüfer Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Nilüfer Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Bursa DemirDöküm Servisleri

Bursa ilinde bulunan DemirDöküm servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bursa Nilüfer DemirDöküm Servis Hizmetleri

Bursa / Nilüfer bölgesinde DemirDöküm yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Nilüfer DemirDöküm Kombi Servisi
Klima Servisi
Nilüfer DemirDöküm Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Nilüfer DemirDöküm Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Nilüfer DemirDöküm Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Nilüfer DemirDöküm Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Nilüfer DemirDöküm Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Nilüfer DemirDöküm Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Bursa DemirDöküm Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Nilüfer DemirDöküm Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Nilüfer DemirDöküm Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Nilüfer DemirDöküm Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Nilüfer DemirDöküm Davlumbaz Servisi

Nilüfer DemirDöküm Servisi Hakkında

Bursa,  DemirDöküm markası işbirliği içerisinde hareket edilen bir entegrasyon sürecine girmiştir. Servis firması olarak bizler Nilüfer DemirDöküm servisi adı altında kombi, klima yani ısıtma soğutma sistemleri, ankastre, beyaz eşya ve elektrikli aletler konusunda hizmet vermeye başlamış bulunuyoruz. Özellikle hizmetlerimizi kalite ve özveri çerçevesinde yaptığımız için sorunsuz ve bir o kadar da hızlı bir şekilde problemlere odaklanmaktayız. Odaklarımız tamamıyla çözüm üzerine çevrilmiş olup, yaşanacak sorunların hangi yolla ne kadar sürede aşılacağına dair her konuda sizlerin yardımcısı olacağız.

Marka değeri olarak kombi ve klima ürünlerinde çoğunluk gösteren firma, Nilüfer çevresinde DemirDöküm servisi altyapısını ne denli bir servis anlayışıyla yapıldığı konusunda zekice bir hareketle müşterilere hizmet sunulduğunu belirtmek isteriz. Sunulan her hizmetin bedelinde her zaman cebinize uygun bir şekilde davranacağımızı belirtmek isteriz.

DemirDöküm servisi Nilüfer şubesince siz değerli müşterilerimize teknisyen arkadaşlarımızın başarıları hakkında birçok şey söylemek isteriz. Özellikle deneyim sahibi ve mantıklı iş ahlakını ortaya koyarak hareket eden, sistemlerin ne şekilde işlediğini bilen, çözüm odaklı bireylerdir.  Birey dememizim sebebi ise; ne şekilde hareket etmesi gerektiğini bilmelerinden ötürü.

Nilüfer DemirDöküm servisi adıyla hizmet sektörüne ve DemirDöküm markasına Bursa gibi büyükşehirlerde sistemli bir altyapı olanağı sağlamak amacıyla huzurlarınızda bulunuyoruz. Telefon numaralarımız ve sosyal medya hesaplarımız içerisinde siz değerli müşterilerimizin mağduriyet algısını ortadan kaldırmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimize memnuniyet karinesi çerçevesinde bir şeyler sunabilmek bizleri de memnun edecektir.