Yenimahalle DemirDöküm Servisi

Altınoluk Teknik Servis Ltd Şti.   Demetevler Mahallesi, İvedik Caddesi Şehit Yavuz Başayar Sokak 12/A, 06190 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Yenimahalle DemirDöküm servisi, kalite ve özgüven kokan tavrıyla kombi ve klimalarınızı garanti altına almayı bilmektedir.

Ankara Yenimahalle DemirDöküm Servisi Harita Konumu

DemirDöküm Yenimahalle Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Yenimahalle Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ankara Yenimahalle DemirDöküm Servis Hizmetleri

Ankara / Yenimahalle bölgesinde DemirDöküm yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Yenimahalle DemirDöküm Kombi Servisi
Klima Servisi
Yenimahalle DemirDöküm Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Yenimahalle DemirDöküm Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Yenimahalle DemirDöküm Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Yenimahalle DemirDöküm Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Yenimahalle DemirDöküm Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Yenimahalle DemirDöküm Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ankara DemirDöküm Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Yenimahalle DemirDöküm Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Yenimahalle DemirDöküm Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Yenimahalle DemirDöküm Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Yenimahalle DemirDöküm Davlumbaz Servisi

Yenimahalle DemirDöküm Servisi Hakkında

DemirDöküm marka klasmanı olarak değerli müşterilerini her zaman gözeten bir anlayışla ilerleme kat etmektedir. Bu nedenle sistemli bir ilerleyiş amacı belirlemektedir. Bir sistem çerçevesinde kendi oluşumlarını hareket ettiren markaların daha kalite sahibi olduğu yadsınamaz bir gerçek olmaktadır. Bu yadsınamaz gerçek de aynı orantıda sistemin bir parçası olarak görev almaktadır. Yenimahalle gibi geniş bir argümana sahip olan marka değeri entegre çalışmaları içerisinde orantılı işler yapmaktadır. Yenimahalle DemirDöküm servisi, klima ve kombi gibi başat ürünlerce sistemli çalışmaktadır. Bu nedenle çalışmalarına hız katarak ilerleme yolunu seçen marka, bu ilerleyişine devam etmektedir. Sistemin yegane parçası olarak görev alan ve bu orantıda çalışmalarını sürdüren servis, hizmetlerini çeşitlendirerek ilerleme yoluna gitmektedir.

Yenimahalle DemirDöküm servisi, beyaz eşyadan tutun ısıtma soğutma sistemine elektrikli ev aletlerinden ankastre ürün çeşidine kadar birçok alanda alternatif bir uygulama yapmaktadır. Bu farklılığın yegane sebebi olarak müşteri bazlı hareket edilmesi ve aynı orantıda kaliteli bir başarı durumunun yakalanması desek pek de yanlış olmayacaktır.

Süregelen değişimlerin içerisinde kendimize yer bularak, ilerleme kat etmekteyiz. Bu nedenle çeşitliliğe son derece özen göstererek ilerlemekteyiz. Teknik kadronun makul ve olağan bir süreci hızlıca hallederek memnuniyet karinesi çerçevesinde bizlere rahat bir nefes aldırması da ayrıca takdire şayan bir durum olmaktadır. Yenimahalle çevresinde DemirDöküm servis hizmetince siz değerli müşterilerimizle buluşuyor olmamız, mağdur edilmediğinizin en temel göstergesi olmaktadır.

Klima ve kombi bir de diğer ürünlerce siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler, DemirDöküm servisi Yenimahalle şubesince telefon numarası eşliğinde hatta sosyal medya hesaplarıyla verilmektedir.