Çankaya DemirDöküm Servisi

Demirdöküm Yetkili Servisi   Çankaya Mahallesi, Gençlik Cad. 17/B, 06570 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Çankaya DemirDöküm servisi olabilmek ve çalışmalarımızı klima kombi kapsamında kaliteli bir şekilde verebilmek için çalışıyoruz.

Ankara Çankaya DemirDöküm Servisi Harita Konumu

DemirDöküm Çankaya Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Çankaya Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ankara Çankaya DemirDöküm Servis Hizmetleri

Ankara / Çankaya bölgesinde DemirDöküm yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Çankaya DemirDöküm Kombi Servisi
Klima Servisi
Çankaya DemirDöküm Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Çankaya DemirDöküm Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Çankaya DemirDöküm Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Çankaya DemirDöküm Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Çankaya DemirDöküm Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Çankaya DemirDöküm Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ankara DemirDöküm Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Çankaya DemirDöküm Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Çankaya DemirDöküm Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Çankaya DemirDöküm Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Çankaya DemirDöküm Davlumbaz Servisi

Çankaya DemirDöküm Servisi Hakkında

Çankaya, Ankara’nın merkezi konumundadır. Merkez statüsünde bulunulması tüm işlerliğin o bölgeden sağlandığını gösteren en yegane araçtır. Sistemli ilerleme aracı olarak firmalar servis hizmetlerini ön plana çıkararak hareket etmektedirler. Sürekli değişen sistemlerin getirisi olarak servis hizmetlerinin belirli ürünlerce daha çok fark edilmesi içten bile değildir. Bu nedenle Çankaya DemirDöküm servisi, adını farklı metotlar uygulayan servis olarak duyurmaktadır. Klima ve kombi gibi ürünlerde alışılmışın dışında hareket kapasitesi olduğunu firma kendisi de kabul etmektedir. Sadece klima ve kombi ürünlerinde olmayıp, beyaz eşyadan tutun elektrikli ev aletlerine kadar her alanda servis farklılığı göze çarpmaktadır.

Çankaya’da bulunan ve merkezi algıyı yöneten bu servisler, her zaman bizim kadar farklılık sağlayamamaktadır. Bu çerçevede farkımızı ortaya koyarak, hareket etmeyi borç bildiğimizi belirtmek isteriz. Çankaya çevresinde DemirDöküm servis imkanına sahip olan bizler, müşteri odağını kalite ve güven ilkelerine bağlayarak, ilerleyişimizi bu iki ana unsur üzerinden devam ettirmekteyiz.

DemirDöküm Servisi Çankaya ilçesi ve genelinde kapsamına uygun, ücreti mukabilinde bir hizmetin verilmesi amacıyla çalışmaktayız. Bu kapsamlı ilerleyiş, teknolojinin nimetlerini önümüze sunması çerçevesinde devam etmektedir. Kalite, kelimesine tekrar değinecek olursak; bizlerin başarı planları ve hedefleri içerisinde ilk sıraya yerleşen kavram olarak göze çarpmaktadır. Başarı planlarımızın en nihai karakteri; elbette uzman teknik kadromuzun sağlamış olduğu hizmettir.

Çankaya DemirDöküm servisi, klima ve kombi hizmetlerini sitenin genel telefon numarasınca vermektedir. Telefon numarasının dışında sosyal medya platformları ve elektronik posta sistemiyle de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Her şekilde oluşacak sorunlarınıza çözüm bulmak, sorularınıza cevap olmak için çalışmaktayız. Bu çalışmalar elbette sonuç vermektedir ve müşteri memnuniyeti dediğimiz olayı bizlere somut bir şekilde yaşatmaktadır. Mağdur olmamanız adına her zaman müşteri odağında davranacağımızı hareketlerimizin sizinle birlikte doğru orantılı olacağının garantisini de vermekteyiz.