Gaziemir Arçelik Servisi

Pars Gaziemir   25/1 Sokak No:4 / B Gazi Mahallesi - İzmir / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

İzmir'in biraz dışında kalan Gaziemir ilçesi Arçelik servis hizmeti olarak sizlere klima ve kombi ürünlerinde farklılığı sunmaktayız.

Gaziemir Arçelik Servisi

İzmir Gaziemir Arçelik Servisi Harita Konumu

Arçelik Gaziemir Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Gaziemir Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Ah*** P*** Kocaeli

Tüm beyaz eşyam kompile Arçelik Buz dolabım 17 yıllık artık teklemeye başladı Yenisini almak istiyorum Fakat başımı ve servisin başını ağrıtmıyacak bir model almak istiyorum Sizlerden ricam Arçelik buzdolabında hangi modeli önerirsiniz Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Serviste.Com Cevabı

Sizlere bu konuda yardımcı olmak isteriz, ancak ne kadar iyi niyetle bize sormuş olsanız da, en iyisini ancak servisler bilebilir. Çünkü onlar da en az arızayla karşılaştıkları ürünü size önereceklerdir.

Şimdiden hayırlı olsun, iyi günler dileriz.

Me*** E*** B*** Antalya

Merhabalar Ben 6 ay önce bütün beyaz eşyalarımı Beko'dan almama rağmen 1 ay önce Beko 123 led ekran kırıldı müşteri hizmetlerini aradım servise yönlerdiriyorlar Servisten tekrar bizi aradılar 1.600 tl ye yapabiliriz dediler ve tekrardan müşteri hizmetlerini aradım şikayetinizi ilgili yetkililere aktaracam denildi.

Fiyat konusunda indirim talep ettiğimiz halde dalga geçer gibi 1.550 TL yaparız diyorlar beko servisi müşteri hizmetleri topu servise atıyor Servis ekibide benim zararım olur diyor! Ortada mağdur olan Benim Beko servisi kendini haklı çıkarmaya çalışıyor. 1 aydır tv'siz yaşıyoruz dünyadan uzak! Yani 15 bin TL ye bütün beyaz eşyamı hepsini Beko'dan almama rağmen Beko bizi yüz üstü bırakıyor ayıptır yazıktır günahtır Yardımcı olursanız sevinirim. Yenisini de istemiyoruz sadece fiyat konusunda indirim yapılmasını ilgili mercilere arz ediyorum.

Y*** A*** Adana

Merhaba. Bize 2 ay kadar önce klima montajı yapılmıştı. Hava akış yönünü manuel ayarlayamadım. Teknik elemanınızın cep telefonu cevap vermiyor. İş yeri numaranız da 1 kez çalıp kapanıyor. Teknik servis elemanınız müsait bir zamanda uğraması mümkün müdür ? İyi çalışmalar.

Serviste.Com Cevabı

Merhaba,

Servisler bazen yoğunluk sebebiyle geri dönüşlerde aksaklıklara sebebiyet vermektedir. Eğer hizmetinizi yetkili bir servisten aldıysanız, ilgili markanın 444 ile bağlayan hattından destek talebi oluşturarak bu gibi şikayetlerinizi giderebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

İzmir Gaziemir Arçelik Servis Hizmetleri

İzmir / Gaziemir bölgesinde Arçelik yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Gaziemir Arçelik Kombi Servisi
Klima Servisi
Gaziemir Arçelik Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Gaziemir Arçelik Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Gaziemir Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Gaziemir Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Gaziemir Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Gaziemir Arçelik Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Gaziemir Arçelik Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Gaziemir Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Gaziemir Arçelik Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Gaziemir Arçelik Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Gaziemir Arçelik Davlumbaz Servisi

Gaziemir Arçelik Servisi Hakkında

İzmir'in biraz daha iç bölgelerine hitap eden bir anlayışla yola çıkmaktayız. Gaziemir ve çevre ilçeler üzerinde hareket alanı bularak sizlere ulaşmaktayız. Gaziemir Arçelik servisi olarak kalite ve güven kokan, uzman teknik ekibimizin çözüm odaklı olup sorunları hemen anlayıp müdahale etme kapasitesi sayesinde değerli müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Klima ve kombi ürün gamı başta olmak üzere birçok alanda kendimizi geliştirmiş olup hizmet ağımızı genişletmekteyiz.

Profesyonel hareket etme düşüncesini rakiplerimize oranla çok daha iyi yaptığımızı ve daha farklı metotlar izleyerek gerçekleştirdiğimizi görebilmekteyiz. Arçelik servisi Gaziemir şubesi bağlamında siz değerli müşterilerimize ulaşarak teşekkürü borç biliriz. Bizlerin sizlere ulaşabilmesi kadar sizlerin de bizlere ulaşabilmesi için hem telefon hem e-posta hem de internet ve sosyal medya adreslerimizden hem arayabilir hem yazabilirsiniz.

Mevsimsel değişimlerin İzmir'de çok yaşanıyor olması klima ve kombi ihtiyacını gözler önüne seriyor. Bu bağlamda Gaziemir çerçevesinde Arçelik servisi bağlamında özellikle de yazın klima sorunları artmaktadır. Bakım ve onarım bir de tamir konusunda sizlere en iyi klima ve kombi hizmetini sağlamayı amaç edinmekte olup, bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu hatırlatırız.