Çukurova Arçelik Servisi

Arsev   Özal Blv.Toros Mh.78198 Sk.Altı No:193 - Adana / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Çukurova ilçesine ve çevresine klima, kombi; bakım, onarım ve montaj hizmetleri için Arçelik servisi adına çalışmaktayız.

Adana Çukurova Arçelik Servisi Harita Konumu

Arçelik Çukurova Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Çukurova Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Adana Çukurova Arçelik Servis Hizmetleri

Adana / Çukurova bölgesinde Arçelik yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Çukurova Arçelik Kombi Servisi
Klima Servisi
Çukurova Arçelik Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Çukurova Arçelik Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Çukurova Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Çukurova Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Çukurova Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Çukurova Arçelik Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Adana Arçelik Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Çukurova Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Çukurova Arçelik Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Çukurova Arçelik Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Çukurova Arçelik Davlumbaz Servisi

Çukurova Arçelik Servisi Hakkında

Çukurova'nın bizler için yeri bir hayli başkadır. Çukurova kendine has bir iklimiyle Adana'dan ayrılmaktadır. Bizlere genellikle tamir, söküm ve montaj bağlamında iş gelmektedir. Çukurova Arçelik servisi olarak sizlere teknolojinin ilerlediği noktaya kadar bizlerinde aynı doğrultuda ilerlediğini ve güncellenerek sizlere bu şekilde hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Son derece sizler için de önem arz eden konularda daha hassas ve titiz bir çözüm yolu üretmekteyiz. Bu doğrultuda narin ürünlerinize aynı narinlikte yaklaşmaktayız.

Çukurova çevresinde Arçelik servisi algısını yönetebildiğimiz ve sizlere en iyisini sunabildiğimiz için mutluyuz. Tekrar tekrar belirtmekte fayda gördüğümüz amacımızı sizlere de benimseterek bizler için ne kadar önemli olduğunuzun altını çizmek isteriz. Özellikle klima ve kombi doğrultusunda hareket ederek bakım hizmetinde değişik bir çözüm anlayışımızı mevcut olup, o şekilde hareket etmekteyiz. Mevcut farklı metotlarımızı sizlere denerken ayrıca öğretiyor ve kendi klima veya kombinizi kendiniz dahi halledebilecek dereceye gelebiliyorsunuz. Anlatılmak istenen işin aslında çok basit bir mantıkla işlediğidir.

İster elektronik posta ister telefon yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. 0322 234 24 24 numarasının sizler için her saat diliminde açık olacağını unutmayınız. Arçelik servisi Çukurova olarak müşterilerimizi en uygun şekilde yönlendirmek bizlerin vazife çerçevesinde görevidir. Bu görevi layıkıyla yerine getireceğimize şüphenizin olmaması da ayrıca bir gurur kaynağı olmaktadır. Ayrıca belirtmek de fayda gördüğümüz bir sosyal medya algımızın bulunması ve bizlere oralar kapsamında da ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.