Osmangazi Altus Servisi

Kükürtlü Profilo Altus Servisi   Sırameşeler Mahallesi, Kadıpınarı Sk. No:1, 16190 - Bursa / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Osmangazi Altus servisi çerçevesinde çeşitli klima kombi çözümlerini üreterek sizlere yardımcı olmaktayız hem de telefonlarca.

Bursa Osmangazi Altus Servisi Harita Konumu

Altus Osmangazi Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Osmangazi Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Bursa Altus Servisleri

Bursa ilinde bulunan Altus servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bursa Osmangazi Altus Servis Hizmetleri

Bursa / Osmangazi bölgesinde Altus yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Osmangazi Altus Kombi Servisi
Klima Servisi
Osmangazi Altus Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Osmangazi Altus Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Osmangazi Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Osmangazi Altus Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Osmangazi Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Osmangazi Altus Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Bursa Altus Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Osmangazi Altus Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Osmangazi Altus Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Osmangazi Altus Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Osmangazi Altus Davlumbaz Servisi

Osmangazi Altus Servisi Hakkında

Bursa, çeşitlilik arz eden her durum şehir genelinde hizmet anlayışı içerisinde bulunmaktadır. Her ortam her durum ve her alan sistemli bir şekilde Bursa içerisinde yer alıyor. Bu nedenle servis hizmetleri şehrin her yanında bulunmaktadır. Servis konusunda müşterilerin sorun yaşamadığı tek yer hatta tek şehir Bursa’dır desek yeridir. Her durum içerisinde ulaşılır olma hizmeti sunan marka, merkezi konumuyla çeşitliliği destekler niteliktedir. Biraz da marka değerine değinmek gerektiğini düşünmekteyiz. Kendi kalitesini kendi oluşturan nadir bir firma olarak karşımıza çıkan nadide bir hizmet. Evet, Altus markasından bahsetmekteyiz. Süregelen markaları geride bırakarak, adından sıkça söz ettirmektedir. Osmangazi Altus servisi de aynı orantıda hareket ederek ilerlemektedir.

Altus markası çeşitliliğine son derece önem vermektedir. Bu nedenle adına yakışır bir marka hizmeti vermek olağan bir durum olarak karşılarında belirmektedir. Altus servisi Osmangazi şubesince klima, kombi ürün hizmetinde bulunmak dahi hizmet kalitesine ne denli özen gösterdiğinin temel görüntüsü olmaktadır. Özellikle klima ve kombi konusunda kışın veyahut yazın yaşanacak mevsimsel değişimleri baz alarak müşterilerimizi bakımlarını geciktirmemeleri konusunda uyarmaktayız. Ancak yaşanacak sorunların önüne geçemeyerek şubemize alarak tamir sürecini başlatmaktayız.

Teknisyenlerin servis hizmeti konusunda adına yakışır bir hizmet argümanıyla hareket etmesi, daha da önem verilesi bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşitlilik adına süreklilik arz eden bu durumları Osmangazi çevresinde Altus servis hizmetiyle daha da artırarak kalite çerçevesinde biz buradayız dedirtmektedir.

Osmangazi Altus servisi adına çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü ve sorunlar genelinde sizlerin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Müşteri memnuniyetinin ne derece önem arz ettiğini bildirmek, bu doğrultuda hizmet sunabilmek amacıyla irtibat numaralarımızı ve sosyal medya hesaplarımızı huzurlarınıza sunmaktayız. Bir de değişen genel argümanları stabil bir konuma getirerek hareket etmekteyiz.