İstanbul Altus Servisi

Fatih Altus Servisi   Seyyid Ömer Mahallesi, Miralay Hasan Kazımbey Sk. No:32, 34098 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Altus servisi İstanbul olarak klima ve kombi ürünlerinde çeşitli yenilikler sağlayarak telefon numaralarıyla hizmet vermekteyiz.

İstanbul Altus Servisi Harita Konumu

Altus İstanbul Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İstanbul Altus Servis Hizmetleri

İstanbul bölgesinde Altus yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
İstanbul Altus Kombi Servisi
Klima Servisi
İstanbul Altus Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
İstanbul Altus Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
İstanbul Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
İstanbul Altus Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
İstanbul Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
İstanbul Altus Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Altus Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
İstanbul Altus Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
İstanbul Altus Şofben Servisi
Televizyon Servisi
İstanbul Altus Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
İstanbul Altus Davlumbaz Servisi

Altus Servisi Hakkında

İstanbul, metropol olmasından ötürü sürekli göç alan bir yapıdadır. Bu yapılanmanın getirisi olarak her gelen kesim yeni bir ev ve iş kurma hayaliyle gelmektedir. Ayrıca eskilerini değiştirmek isteyen müşteri portföyüne de seslenen bir markanın altyapı sorumlulu içerisinde yolumuza devam etmekteyiz. Altus markası son zamanlarda adından sıkça söz ettiren bir argüman çeşitliliği içerisinde hareket alanı bulmaktadır. İstanbul Altus servisi verebilmek adına kaliteli ve bir o kadar da güvenilir bir hizmet anlayışıyla müşterilerimize sesleniyoruz.

İstanbul Altus servisi olabilmenin getirilerini her seferinde dile getiriyoruz. Sonuçlarının sonradan ortaya çıktığı bir süreç olarak karşımıza çıkan bu durum, sistemli ilerleyişin en temel görüntüsü niteliğinde hareket alanı bulmaktadır. Gelişim gösteren her argümanı çeşitli bir kelime birliği içerisinde sunmak ayrıca kalitenin en önemli özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Altus servisi İstanbul olarak kapsamlı bir hizmetin klima ve kombi gibi ürünlere nasıl yansıdığını belirtmek istemekteyiz. Özellikle metropol yani büyük büyük şehirlerde servis icraatında bulunmak, bizlerin en temel amacını oluşturmaktadır. Sistemli ilerleyişin en temel getirilerini kalite, başarı ve hassasiyet ikeleri oluşturmaktadır. Başarı argümanları klima ve kombi gibi ürünlere çözüm getirdiğinizde zaten kendiliğinden çözüm sürecine dahil olunması olarak addedilebilir. Klima ve kombi hatta ısıtma soğutma sistemlerinin hepsi fazlasıyla önem verilen, titiz çalışılan konular olarak karşımıza çıkmaktadır. En azından kapsamlı bir hizmetin ne demek olduğunu herkese göstermenin gururunu yaşamaktayız.

İstanbul çevresinde Altus servisi sistematiğinde bulunmak ve bu sistematiği hizmeterle doğru orantılı bir şekilde entegre etmenin sonucundaki mutluluğu yaşamaktayız. Sosyal medya argümanlarına kapsamlı bir yenilik getirerek hizmet sektöründe kullanmak gibi bir akıllığı yaptığımız için kendimizle de gurur duymaktayız. Her şey siz değerli müşterilerimiz için oluşturuldu ve oluşturulmaya devam edilecektir.