Yıldırım Siemens Servisi

YILDIRIM SİEMENS SERVİSİ   Selimzade Mahallesi, Kurtuluş Cd. No:65, 16350 - Bursa / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Yıldırım Siemens servisi kapsamında sizlerin huzurunda telefon numarasıyla klima kombi ürünlerinde hizmet vermek bir başka.

Bursa Yıldırım Siemens Servisi Harita Konumu

Siemens Yıldırım Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Yıldırım Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Bursa Siemens Servisleri

Bursa ilinde bulunan Siemens servis noktaları, telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bursa Yıldırım Siemens Servis Hizmetleri

Bursa / Yıldırım bölgesinde Siemens yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Yıldırım Siemens Kombi Servisi
Klima Servisi
Yıldırım Siemens Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Yıldırım Siemens Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Yıldırım Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Yıldırım Siemens Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Yıldırım Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Yıldırım Siemens Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Bursa Siemens Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Yıldırım Siemens Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Yıldırım Siemens Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Yıldırım Siemens Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Yıldırım Siemens Davlumbaz Servisi

Yıldırım Siemens Servisi Hakkında

Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesince dünya markası olarak addedilen ve aynı orantıda cep telefonu furyasına ev sahipliği yapan bir markadan bahsedeceğiz. Evet, Siemens marka değeri olarak çeşitliliği belirten nadir firmaların başında gelmektedir. Nadir oluşu ayrıca firma kapsamında değerlendirilmesi bir de mantık çerçevesinde kaliteden ödün vermemesi, Siemens’in farkını ortaya koymaktadır. Siemens markasına bu sürecinde eşlik edecek olan ilçe ise; Yıldırım olmaktadır. Şube çalışması yapan, planlamalar eşliğinde servis hizmeti veren bir anlayışla hareket edilmektedir. Yıldırım Siemens servisi olarak temel amaç; çeşitliliği sağlayarak, müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Isıtma soğutma sistemlerine göz atacak olursak; klima ve kombinin hemen başı çektiğini göreceğiz. Bu nedenle kapsamlı bir hizmet ağını yönetirken karşımıza çıkan sadece bu iki ürün olmaktadır. Özellikle ürün kapsamlarına bakacak olursak; birisi kış aylarında diğeri ise yaz aylarında memnuniyetimizi sağlayan ürünlerdir. Ancak bu ürünlerin bakım ve onarım durumlarına dikkat edilmemesi maalesef ki sizlerin sorun yaşamasındaki en yegane olaydır. Siemens servisi Yıldırım şubesince bu sorunlarınıza çözüm olabilmek amacıyla gelmekteyiz.

Çözüm süreçlerine ve soru sorabilme yetisine sahip olduğunuz için sizlerin en nihai sonucu olarak bizlere öneri, dilek, şikayet, soru ve problemleriniz genelinde yazabilir, arayabilirsiniz. Özellikle telefon numaralarımızı ve sosyal medya hesaplarımızı sizler için aktif bir şekilde tutmaktayız. Yıldırım çevresinde Siemens servisine ulaşırken dikkat etmeniz gereken sadece servis hizmeti alacağınız alanı bilmenizdir.

Yıldırım Siemens servisi, teknisyen açısından son derece şanslıdır. Şans olayının her zaman yanımızda olması da ayrıca pozitif bit etki yaratmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin bizlerle olması son derece gurur verici bir durum olmaktadır. 

Siemens Kampanyaları ve İndirim Fırsatları