İstanbul Samsung Servisi

Samsung   Kartaltepe, İncirli Kavşağı No:110, 34145 - İstanbul / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Servis çerçevesinde klima ve kombi ürünlerinde Samsung markasına telefon numaraları eşliğinde İstanbul'da hizmetinizdeyiz.

İstanbul Samsung Servisi

İstanbul Samsung Servisi Harita Konumu

Samsung İstanbul Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Soru Sor / Yorum Yaz

Sorular / Yorumlar

Ah*** k*** istanbul

Derin dondurucun ışığı yanmıyor

Serviste.Com Cevabı

Merhaba,

Derin dondurucunuz çalışıyor fakat ışığı yanmıyorsa ampulü bozulmuş olabilir. Yetkili ya da teknik bir servisten yenisini temin ederek bu sorunu giderebilirsiniz.

Ancak fişe takılı olduğu halde hem ışık yanmıyor hem derin dondurucunuz çalışmıyorsa yetkili bir servis noktasından destek almanızı öneriririz.

İyi günler dileriz.

İstanbul Samsung Servis Hizmetleri

İstanbul bölgesinde Samsung yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
İstanbul Samsung Kombi Servisi
Klima Servisi
İstanbul Samsung Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
İstanbul Samsung Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
İstanbul Samsung Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
İstanbul Samsung Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
İstanbul Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
İstanbul Samsung Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İstanbul Samsung Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
İstanbul Samsung Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
İstanbul Samsung Şofben Servisi
Televizyon Servisi
İstanbul Samsung Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
İstanbul Samsung Davlumbaz Servisi

Samsung Servisi Hakkında

Dünya markası algısında sizlerin en nihai görüşlerini barındıran ve o denli harika çalışmalara imza atan bir firmadan bahsedeceğiz. Bu firmanın telefon devi olduğu ve diğer rakibine oranla daha çok çeşit ortaya koyması sonucu belirli dünya coğrafyalarında daha çok kullanılması gibi özellikler barındırmaktadır. Evet, Samsung markası adına yakışır bir hizmet argümanı içerisinde bulunarak kapsamlı bir ilerleyişe ve gelişime evet demiş gibi duruyor. Bu ilerlemenin getirileri olarak kapsamlı çalışmak ya da kapasiteli veri paylaşımında bulunuyor olmak daha doğru kelimeler olacaktır. Bizler Samsung markasına yakışır bir altyapı sistemi tasarlayarak hareket etmekteyiz. Bu sistematik elbette çeşitli bir şekilde gerçekleşmektedir. İstanbul Samsung servisi olarak kapsamlı bir çalışmanın getirisini sizlere sunmak istemekteyiz. Klima ve kombi gibi ürünlerce verdiğimiz kaliteli hizmetin çeşitliliği içerisinde huzurlarınıza çıkıyoruz.

Samsung servisi İstanbul servisi olarak kaliteli ve bir o kadar da kapsamlı klima ve kombi hizmetlerinde bulunuyor olmamızın bizler ve sizler adına yani her kesim adına pozitif bir şekilde sonuçlanacağını belirtmek isteriz. Diğer ürünler içerisinde de aynı orantıda hizmette bulunacağımızı hatta bulunuyor olduğumuzu belirterek yolumuza devam etmekteyiz.

İstanbul çevresinde Samsung servisi hizmetlerine şöyle bir değinecek olursak; elektrikli ev ve iş aletlerinden tutun da beyaz eşyaya kadar birçok alanda kendine hizmet portföyü bulmaktadır. Süregelen zamanla birlikte ilerleme kat eden ve bu ilerleme süreçlerine her seferinde kalite, başarı, özveri, dürüstlük ve daha sayabileceğimiz özellikleri ekleyerek ve üzerine koyarak hareket etmektedirler.

İstanbul Samsung servisi olarak sosyal imlemelere ve kapsamlı telefon numaralarına sahip olduğumuzu belirtmeden geçemeyeceğiz. Bu durumlar içerisinde sitemizde mevcut olan her türlü bilgiye ulaşarak; yardım, bilgi ve daha nice hizmetler alabilirsiniz. Müşteri bazlı çalıştığımızı belirtmek isteriz.