Çankaya Bosch Servisi

ÇANKAYA BOSCH SERVİSİ   Aşağı Ayrancı Mah., Yeşilyurt Sok. 18/C, 0654 - Ankara / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

Çankaya Bosch servisi olarak sizlere en güncel klima kombi hizmetlerini telefon numaralarımızca verebilmek adına çalışıyoruz.

Ankara Çankaya Bosch Servisi Harita Konumu

Bosch Çankaya Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Çankaya Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ankara Çankaya Bosch Servis Hizmetleri

Ankara / Çankaya bölgesinde Bosch yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
Çankaya Bosch Kombi Servisi
Klima Servisi
Çankaya Bosch Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
Çankaya Bosch Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Çankaya Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
Çankaya Bosch Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Çankaya Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Çankaya Bosch Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
Ankara Bosch Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Çankaya Bosch Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
Çankaya Bosch Şofben Servisi
Televizyon Servisi
Çankaya Bosch Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
Çankaya Bosch Davlumbaz Servisi

Çankaya Bosch Servisi Hakkında

Bosch markasının ne derece ülke genelinde kullanıldığını bilmekteyiz. Ve bu durum çerçevesinde kalite ve özveri sahibi olan her servis gibi farkımızı ortaya koymak amacıyla hedeflerimizi belirlemekteyiz. Özellikle kalite faktörü büyük bir öneme sahiptir. Ankara gibi metropolümsü şehirlerde hizmetler üzerine bir şeyler yapabilmek merkez bölgesine iyi bir hizmet anlayışıyla girmekten geçmektedir. Bu nedenle kalite ve sistem birleşerek entegrasyon sürecini oluşturmaktadır. Çankaya Bosch servisi olarak hizmetlerde bulunmak yegane ilk amacımız olacaktır.

Çankaya çevresinde Bosch servisi hizmetlerine sürekli yenilik algısını aşılamaktayız. Bu nedenle sistemlerimiz sürekli güncellenerek farklılıkların teknisyenlerimize aktarılması söz konusu olmaktadır. Ürünler çerçevesinde yaşanacak ufacık bir sorun bile profesyonelce halledilerek eskisinden daha iyi bir konumda müşteriye teslim edilmektedir. Teslim edilen ürünün en ince detaylardan geçtiğini belirtmek isteriz. Müşteri memnuniyetinin ne derece hassas bir konu olduğunu bilerek buna göre hareket etmekteyiz.

Bosch servisi Çankaya şubesince mevsimsel değişimlerin etkilerini ağır bir şekilde hissetmemeniz adına bulunmaktayız. Özellikle kapsamlı klima ve kombi hizmetlerini son derece titiz bir şekilde yaparak yolumuza devam etmekteyiz. Titizlik ve detay bizlerin ilkesi haline gelmiş iki kelime olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu detayların her zaman hizmet kapsamında bizlere artı bir etki sağladığını belirtmek isteriz. Memnuniyet karinesini belirleme konusunda son derece büyük yardımlarını görmüş olmaktayız.

Çankaya Bosch servisi sistemlerine değinecek olursak; klima ve kombi ile sınırlı kalmayan ürün gamı her alana dağılmış durumdadır. Ayrıca belirtmek isteriz ki sosyal medya hesaplarını çok iyi kullanarak sizlere en kaliteli ürün hizmetini vermekteyiz. Bizlere her koşulda yazabilir, telefon numaralarımızca arayabilirsiniz. İsterseniz bizlere öneri, dilek ve şikayet unsurlarınızı iletebilir, isterseniz de soru ve sorunlarınızla alakalı durumları çözmek amacıyla karşılık alabilirsiniz. 

Bosch Kampanyaları ve İndirim Fırsatları