İzmir DemirDöküm Servisi

Demirdöküm Servisi   Mersinli Mahallesi, 35110 - İzmir / Türkiye

Servis Telefon Numarası

Servis Hakkında

İzmir merkezinde sizlere DemirDöküm servisi vermenin gururuyla klima ve kombi hizmetlerini telefon numarasınca sunuyoruz.

İzmir DemirDöküm Servisi Harita Konumu

DemirDöküm İzmir Teknik Servis

  • Cihaz arızaları tespit & tamiri işlemi
  • Cihazların yıllık bakımları
  • Cihaz parça değişimi
  • Cihaz keşif, montaj ve demontaj işlemleri

Servis Çalışma Saatleri

GÜN AÇILIŞ KAPANIŞ
Pazartesi 10:00 22:00
Salı 10:00 22:00
Çarşamba 10:00 22:00
Perşembe 10:00 22:00
Cuma 10:00 22:00
Cumartesi 10:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

İzmir DemirDöküm Servis Hizmetleri

İzmir bölgesinde DemirDöküm yetkili ve teknik servis hizmeti aşağıda bulunan ürünlerin tamamına arıza tespit, montaj, onarım ve bakım yapmaktadır. Yapılan bakımın 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. 1 yıl içerisinde tamiri yapılan yerden tekrar arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kombi Servisi
İzmir DemirDöküm Kombi Servisi
Klima Servisi
İzmir DemirDöküm Klima Servisi
Buzdolabı Servisi
İzmir DemirDöküm Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
İzmir DemirDöküm Çamaşır Makinesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi
İzmir DemirDöküm Kurutma Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
İzmir DemirDöküm Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
İzmir DemirDöküm Fırın Servisi
Set Üstü Ocak Servisi
İzmir DemirDöküm Set Üstü Ocak Servisi
Derin Dondurucu Servisi
İzmir DemirDöküm Derin Dondurucu Servisi
Şofben Servisi
İzmir DemirDöküm Şofben Servisi
Televizyon Servisi
İzmir DemirDöküm Televizyon Servisi
Davlumbaz Servisi
İzmir DemirDöküm Davlumbaz Servisi

DemirDöküm Servisi Hakkında

Kombi konusunda uzmanlaşmış, son derece işini titizlikle yapan nadide bir firmanın altyapı hizmetleriyle huzurlarınızdayız. Özellikle bakım, tamir ve onarım gibi sistemsel şeyleri yapmanın yanı sıra yedek parça aksesuar ve montaj gibi sistemleri de bünyesinde barındıran farklı bir firma. Açıklamak gerekirse DemirDöküm markası adına yakışır bir şekilde sistemsel ilerleyişine tam gaz devam etmektedir. Genellikle üstüne koyarak servis hayatına devam eden marka, sürekli gelişme parolasıyla hareket etmektedir. DemirDöküm markası İzmir DemirDöküm servisi olarak icaatlarını devam ettirmektedir. Ayrıca bu durumlar içerisinde adına yakışır bir hizmet verebilmeyi amaç edinen harikulade bir servis anlayışı söz konusu olmaktadır.

DemirDöküm servisi İzmir olarak sistemli ilerleyişimize devam etmekteyiz. Başarı kavramının ne derece önemli olduğu konusunda hem fikir olduğumuzu belirtmek isteriz. Ayrıca sistemin getirisi olarak hızlı bir yol kat ediş süremizin olduğunu belirtmek isteriz. Sürekli gelişim adı altında ulaşılır olabilmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

İzmir çevresinde DemirDöküm servisi verebilmenin en güncel ve kalıtsal sorunu maalesef ki işini düzgün yapmayan servislerin başta yer almasıdır. Bu sistemli ilerleyişin önündeki en büyük engel olarak bu kişilerin bulunuyor olması, kaliteyi de son derece düşürmektedir. Fakat bizler gibi servis mantığının olması da son derece önem arz eden bir durumdur. Çünkü bu kadar kalitesiz iş arasından temennilerimizi gerçekleştirmektesiniz. Özellikle çeşitli hizmetleri sizlere sunduğumuzda artık o servislerden değil, doğru hizmetin yapıldığı servislerden çözüm aramak daha akıllıca olacaktır.

İzmir DemirDöküm servisi, adına yakışır bir hizmet ağını yönetmektedir. Sistemli ilerleyişin en önemli unsuru olarak göze çarpan servisimiz, klima ve kombi ürünleri başta olmak üzere çoğu ürüne anında çözüm getirmektedir. Bizlere ulaşmanız için birçok yol bulunmaktadır. Sitemizden bizlere ulaşma yollarını bulabilir rahatlıkla ulaşabilirsiniz.